See PRO editionSee PRO edition

Inowrocławski Klub Sportowy Karate

Turniej o Puchar Burmistrza Kruszwicy 2016

Karatecy zakończyli rok szkolny zawodami w Kruszwicy.

W sobotę 18 czerwca rozegrano I Turniej Karate o Puchar Burmistrza Kruszwicy, zawody zostały włączone do cyklu imprez w ramach IV  Kruszwickich Dni Sportu.

Organizatorem zmagań karateków był Inowrocławski Klub Sportowy Karate przy współudziale: Urzędu Miejskiego w Kruszwicy, Centrum Kultury i Sportu „Ziemowit” oraz Zespołu Oświaty i Wychowania w Kruszwicy.

W zawodach wzięło udział 90 najmłodszych zawodników z naszego regionu ćwiczących w sekcjach IKSK oraz dwa kluby z Torunia – Ronin i Dojo. Najlepszym zawodnikom z gminy Kruszwica na tych zawodach wręczył puchary Patron Turnieju Burmistrz Dariusz Witczak. Wyróżniono Martynę Skowron i Jakuba Grzegorka.

Zapraszamy na relację foto.

 

WYNIKI TURNIEJU KARATE O PUCHAR BURMISTRZA KRUSZWICY

 

MIX KARATE DO 6 LAT:

1. Natalia Banaś- Ronin Toruń

2. Kornelia Wojciechowska- Kruszwica

3. Gabriela Tarasienko- Inowrocław

 

MIX KARATE DO 7 LAT- BIAŁE PASY:

1. Julia Kopeć- Więcławice

2. Hanna Wiesiołowska- Gniewkowo

3. Maciej Graczyk- Mogilno

 

MIX KARETE DO 7 LAT- ŻÓŁTE PASY:

1. Jakub Grzegorek- Kruszwica

2. Dawid Wekwejt- Kruszwica

3. Jakub Gniadek- DOJO Toruń

 

KATA DZIEWCZĄT 7 LAT:

1. Gabriela Tarasienko- Inowrocław

2. Hanna Wiesiołowska- Gniewkowo

3. Martyna Skowron- Kruszwica

 

KATA CHŁOPCÓW 7 LAT:

1. Jakub Grzegorek- Kruszwica

2. Dawid Wekwejt- Kruszwica

3. Filip Głowacki- Inowrocław

 

KATA DZIEWCZĄT 8-9 LAT:

1. Julia Dzielak- Inowrocław

2. Róża Wojciechowska- Inowrocław

3. Anna Urbańska- Inowrocław

3. Nina Żywocka- Inowrocław

 

KATA CHŁOPCÓW 8-9 LAT:

1. Filip Tarasienko- Inowrocław

2. Jakub Januchowski- Mogilno

3. Szymon Strawa- Inowrocław

 

KATA DZIEWCZĄT 10-11 LAT:

1. Zuzanna Gorzkiewicz- Inowrocław

2. Julia Kopańska- Kruszwica

3. Zuzanna Szczepaniak- Więcławice

3. Weronika Wiczyńska- Ronin Toruń

 

KATA CHŁOPCÓW 10-11 LAT:

1. Bartłomiej Strawa- Inowrocław

2. Franciszek Głowacki- Inowrocław

3. Kacper Lisiecki- Piotrków Kujawski

3. Jan Kalinowski- Ronin Toruń

 

KATA DZIEWCZĄT 12-13 LAT:

1. Karina Wabiszewska- Inowrocław

2. Zuzanna Szczepaniak- Więcławice

3. Julia Kacprowicz- Złotniki Kujawskie

 

KATA CHŁOPCÓW 12-13 LAT:

1. Jakub Muszyński- Piotrków Kujawski

2. Kacper Lisiecki- Piotrków Kujawski

3. Jakub Dziadkowiak- DOJO Toruń

 

 

KATA CHŁOPCÓW 14-15 LAT:

1. Leon Staszak- Kruszwica

2. Szymon Zaleta- Mogilno

3. Mikołaj Talaczyński- Orchowo

 

KATA DRUŻYNOWE 8 LAT:

1. Jakub Grzegorek, Krzysztof Zuchniarek, Dawid Wekwejt- Kruszwica 1

2. Szymon Siedlecki, Kacper Sobieraj, Franciszek Kaczmarek- Kruszwica 3

3. Maria Lipińska, Hanna Wiesiołowska, Magdalena Bilicka- Gniewkowo

3. Martyna Skowron, Martyna Wiśniewska, Wiktoria Kozłowska- Kruszwica  2

 

KATA DRUŻYNOWE +9 LAT:

1. Anna Urbańska, Julia Dzielak, Zuzanna Gorzkiewicz- Inowrocław

2. Filip Tarasienko, Oskar Rochucki, Franciszek Głowacki- Inowrocław

3. Szymon Szymański, Nikodem Szymański, Mikołaj Wojewoda- Piotrków Kujawski

3. Kacper Lisiecki, Mateusz Purgat, Jakub Muszyński- Piotrków Kujawski

 

SANBON KUMITE CHŁOPCÓW 7 LAT:

1. Jakub Grzegorek- Kruszwica

2. Dawid Wekwejt- Kruszwica

3. Eliasz Szurlej- Kruszwica

3. Krzysztof Zuchniarek- Kruszwica

 

SANBON KUMITE DZIEWCZĄT 7 LAT:

1. Gabriela Tarasienko- Inowrocław

2. Wiktoria Kozłowska- Kruszwica

3. Martyna Skowron- Kruszwica

 

SANBON KUMITE DZIEWCZĄT 8-9 LAT:

1. Julia Dzielak- Inowrocław

2. Róża Wojciechowska- Inowrocław

3. Anna Urbańska- Inowrocław

SANBON KUMITE CHŁOPCÓW 8-9 LAT:

1. Szymon Strawa- Inowrocław

2. Mikołaj Wojewoda - Piotrków Kujawski

3. Szymon Szymański- Piotrków Kujawski

 

SANBON KUMITE DZIEWCZĄT 10-11 LAT:

1. Julia Dzielak- Inowrocław

2. Zuzanna Gorzkiewicz- Inowrocław

3. Anna Urbańska- Inowrocław

 

SANBON KUMITE CHŁOPCÓW 10-11 LAT:

1. Bartłomiej Strawa- Inowrocław

2. Szymon Strawa- Inowrocław

3. Szymon Szymański- Piotrków Kujawski

 

SANBON KUMITE DZIEWCZĄT 12-13 LAT:

1. Karina Wabiszewska- Inowrocław

2. Julia Kacprowicz- Złotniki Kujawskie

 

SANBON KUMITE CHŁOPCÓW 12-13 LAT:

1. Bartłomiej Strawa- Inowrocław

2. Szymon Strawa- Inowrocław

3. Kacper Lisiecki- Piotrków Kujawski

 

PREZENTACJA TECHNIK DO KUMITE DZIEWCZĄT 6-8 LAT:

1. Maria Lipińska- Kruszwica

2. Martyna Skowron- Kruszwica

3. Hanna Wiesiołowska- Gniewkowo

 

 

PREZENTACJA TECHNIK DO KUMITE CHŁOPCÓW 6-8 LAT:

1. Filip Tarasienko- Inowrocław

2. Maciej Graczyk- Mogilno

3. Franciszek Kaczmarek- Kruszwica

 

KUMITE KADETÓW 14-15 LAT:

1. Hubert Kaźmierczak- Mogilno

2. Dominik Głowacki- Inowrocław

3. Leon Staszak- Kruszwica

 

KUMITE JUNIORÓW 16-17 LAT:

1. Hubert Kaźmierczak- Mogilno

2. Szymon Zaleta- Pakość

3. Adam Kułacz- Kruszwica

Nasi sponsorzy!

                 

Kalendarz klubowy

Poprzedni miesiąc Maj 2019 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 18 1 2 3 4 5
week 19 6 7 8 9 10 11 12
week 20 13 14 15 16 17 18 19
week 21 20 21 22 23 24 25 26
week 22 27 28 29 30 31

Kalendarz imprez

Brak wydarzeń

Kontakt

Add: ul. Łokietka 6a, 88-100 Inowrocław   Mariusz Kaczmarek Telefon: 692-567-617 Email: melon-ino@wp.pl
tel. +48 512-945-295   Arkadiusz Padniewski Telefon: 698-406-786 Emailpadniewski@op.pl
Email: ikskarate@ikskarate.com   Łukasz Gwizdalski Telefon: 793-295-997 Emaillukaszgwizdalski@gmail.com
      Bartłomiej Karski Telefon: 793-797-764 Emailkarnol@poczta.fm
Nr konta IKSK: 3410901069 00000000 07014152 Bank Zachodni WBK S.A. O/Inowrocław
JSN Ares template designed by JoomlaShine.com