See PRO editionSee PRO edition

Inowrocławski Klub Sportowy Karate

W minioną sobotę rozegrano Turniej Karate o Puchar Burmistrza Janikowa. W zawodach wzięło udział ponad 100 najmłodszych zawodników z sekcji Inowrocławskiego Klubu Sportowego Karate oraz młodzi karatecy z klubów Bushido Bydgoszcz, Dojo Toruń i Empi Poznań. Imprezę zorganizowano przy współudziale Ośrodka Sportu i Rekreacji w Janikowie oraz wsparciu Gminy Janikowo. Turniej wraz z zawodami karate rozegranymi w czerwcu w Kruszwicy i zaplanowanym na grudzień w Inowrocławiu Mikołajkowym Turniejem Sztuk Walki, wchodzi w skład IV edycji Ligi Karate.

WYNIKI

Kata drużynowe

I miejsce - Maja Dokładna, Julia Dzielak, Zuzanna Gorzkiewicz IKSK INOWROCŁAW

II miejsce - Jarosław Matyjasik, Michał Giszter, Albert Kowalczyk IKSK KRUSZWICA

III miejsce - Hubert Kacprowicz, Franciszek Kaczmarek, Kacper Lisiecki IKSK

 

Kata Kolorowe Pasy - Dziewczęta

I miejsce - Róża Wojciechowska IKSK

II miejsce - Liliana Kawa BUSHIDO BYDGOSZCZ

 

Kata Kolorowe Pasy - Chłopcy

I miejsce - Filip Tarasienko IKSK INOWROCŁAW

II miejsce - Jakub Gniadek DOJO TORUŃ

III miejsce - Dawid Wekweit UKSK KRUSZWICA

 

Tor Przeszkód, rocznik 2010 i Młodsi - Dziewczęta

I miejsce - Michalina Ciupa IKSK KRUSZWICA

II miejsce - Natalia Szkudlarek IKSK KRUSZWICA

III miejsce - Marika Grzegorek IKSK KRUSZWICA

 

Kihon 6-8 lat

I miejsce - Julia Zawadzka IKSK JANIKOWO

II miejsce - Melania Warmuz IKSK KRUSZWICA

III miejsce - Nadia Włodarczyk IKSK

 

Kihon, rocznik 2010 i Młodsi

I miejsce - Natalia Szkudlarek IKSK KRUSZWICA

II miejsce - Michalina Ciupa IKSK KRUSZWICA

III miejsce - Maria Kamelska IKSK INOWROCŁAW

 

Tor Przeszkód, rocznik 2008-2009

I miejsce - Róża Wojciechowska IKSK INOWROCŁAW

II miejsce - Martyna Skowron IKSK KRUSZWICA

III miejsce - Hanna Wiesiołowska IKSK GNIEWKOWO

III miejsce - Patrycja Kujawińska IKSK KRUSZWICA

 

Tor Przeszkód, rocznik 2010 i Młodsi - Chłpocy

I miejsce - Juliusz Walczak IKSK

II miejsce - Kacper Bachenek IKSK

III miejsce - Oskar Gromowski IKSK

 

Kihon 8-9 lat

I miejsce - Filip Głowacki IKSK INOWROCŁAW

II miejsce - Kacper Ślachciak IKSK INOWROCŁAW      

III miejsce - Krzysztof Domachowski IKSK KRUSZWICA

 

Kata Indywidualne Białe i Żółte Pasy, rocznik 2005-2006 - Chłopcy

I miejsce - Patryk Wireński IKSK GNIEWKOWO

II miejsce - Mikołaj Demski IKSK

III miejsce - Nikodem Nowakowski IKSK GNIEWKOWO

III miejsce - Piotr Rybarczyk IKSK ORCHOWO

 

Kata Indywidualne Pomarańczowe Pasy i wyżej, rocznik 2005-2006 - Chłopcy

I miejsce - Franciszek Głowacki IKSK INOWROCŁAW

II miejsce - Kacper Krzyżak IKS JANIKOWO

III miejsce - Szymon Strawa IKSK INOWROCŁAW

 

Kata Indywidualne Białe i Żółte Pasy, rocznik 2003-2004 - Chłopcy

I miejsce - Wiktor Głuszak IKSK GNIEWKOWO

II miejsce - Bartosz Rewers IKSK ORCHOWO

III miejsce - Albert Kowalczyk IKSK KRUSZWICA

 

Kata Indywidualne Białe i Żółte Pasy, rocznik 2005-2006 - Dziewczęta

I miejsce - Martyna Walichnowska IKSK ORCHOWO

II miejsce - Maja Walczak IKSK PIOTRKÓW KUJAWSKI

III miejsce - Jagoda Zawadzka IKSK JANIKOWO

III miejsce - Kinga Podchorodecka IKSK INOWROCŁAW

 

Kata Indywidualne Pomarańczowe Pasy i wyżej, rocznik 2007 - Chłopcy

I miejsce - Jarosław Matyjasik IKSK KRUSZWICA

II miejsce - Patryk Kubiak IKSK JANIKOWO

 

Kata Kolorowe Pasy, rocznik 2007 - Dziewczęta

I miejsce - Julia Dzielak IKSK INOWROCŁAW

II miejsce - Maja Dokładna IKSK INOWROCŁAW

III miejsce - Zofia Walenciak IKSK

III miejsce - Iga Biskupiak IKSK JANIKOWO

 

Kata Indywidualne Pomarańczowe Pasy i wyżej, rocznik 2000-2002 - Chłopcy

I miejsce - Mateusz Samól EMPI POZNAŃ

II miejsce - Leon Staszak IKSK KRUSZWICA

III miejsce - Kacper Lisiecki IKSK PIOTRKÓW KUJAWSKI

 

Tor Przeszkód, rocznik 2008-2009 - Chłopcy

I miejsce - Jakub Grzegorek IKSK KRUSZWICA

II miejsce - Dawid Wekweit IKSK KRUSZWICA

III miejsce - Filip Tarasienko IKSK INOWROCŁAW

 

Kata Indywidualne Białe i Żółte Pasy, rocznik 2009 i Młodsze - Dziewczęta

I miejsce - Marika Grzegorek BUSHI-DO BYDGOSZCZ

II miejsce - Martyna Wiśniewska IKSK KRUSZWICA

III miesjce - Gabriela Tarasienko IKSK INOWROCŁAW

III miejsce - Magdalena Bilicka IKSK GNIEWKOWO

 

Kata Indywidualne, rocznik 2003-2004 - Chłopcy

I miejsce - Bartłomiej Strawa IKSK INOWROCŁAW

II miejsce - Kacper Lisiecki IKS PIOTRKÓW KUJAWSKI

III miejsce - Jakub Kozaczyński IKSK JANIKOWO

 

Kihon, 6 lat i Młodsi

I miejsce - Maciej Ślachciak IKSK INOWROCŁAW

II miejsce - Igor Gralak IKS KRUSZWICA

III miejsce - Oskar Gronowski IKSK

 

Kata Indywidualne Białe i Żółte Pasy, rocznik 2007-2008 - Dziewczęta

I miejsce - Agata Zywert BUSHIDO BYDGOSZCZ

II miejsce - Hanna Wiesiołowska IKSK GNIEWKOWO

III miejsce - Patrycja Kujawińska IKSK KRUSZWICA

 

Kata Indywidualne Białe Pasy, rocznik 2003-2004 - Dziewczęta

I miejsce - Wiktoria Gołębiowska EMPI POZNAŃ

II miejsce - Julia Kacprowicz IKSK ZŁOTNIKI KUJAWSKIE

 

Kata Indywidualne Białe Pasy, rocznik 2009 i Młodsi - Chłopcy

I miejsce - Filip Głowacki IKSK INOWROCŁAW

 II miejsce - Krzysztof Zuchniarek IKSK KRUSZWICA

III miejsce - Kacper Ślachciak IKSK INOWROCŁAW

 

Kata Drużynowe

I miejsce - Krzysztof Zuchniarek, Jakub Grzegorek, Dawid Wekweit IKSK KRUSZWICA

II miejsce - Martyna Skowron, Martyna Wiśniewska, Wiktoria Kozłowska IKSK KRUSZWICA

III miejsce - Gabriela Tarsienko, Patrycja Kujawińska, Marika Grzegorek IKSK

III miejsce - Jakub Głowacki, Hanna Wiesiołowska, Magdalena Bilicka IKSK GNIEWKOWO

 

Kata Indywidualne Białe i Żółte Pasy, rocznik 2007-2008, Chłopcy

I miejsce - Jakub Grzegorek IKSK KRUSZWICA

II miejsce - Franciszek Kaczmarek IKSK KRUSZWICA

III miejsce - Hubert Kacprowicz IKSK ZŁOTNIKI KUJAWSKIE

III miejsce - Jakub Januchowski IKSK

 

Kata Indywidualne, rocznik 2003-2006 - Dziewczęta

I miejsce - Zuzanna Gorzkiewicz IKSK INOWROCŁAW

II miejsce - Wiktoria Gizicka BUSHIDO BYDGOSZCZ

III miejsce - Karina Wabiszewska IKSK INOWROCŁAW

 

Kumite Indywidualne, rocznik 2007 - Chłopcy

I miejsce - Filip Tarasienko IKSK INOWROCŁAW

II miejsce - Jarosław Matyjasik IKSK KRUSZWICA

III miejsce - Jakub Januchowski IKSK

 

Kumite Indywidualne, rocznik 2006 - Chłopcy

I miejsce - Szymon Strawa IKSK INOWROCŁAW

II miejsce - Adam Małecki BUSHIDO BYDGOSZCZ

III miejsce - Franciszek Głowacki IKSK INOWROCŁAW

 

Kumite Indywidualne, rocznik 2008 i Młodsi - Chłopcy

I miejsce - Filip Tarasienko IKSK INOWROCŁAW

II miejsce - Krzysztof Zuchniarek IKSK KRUSZWICA

III miejsce - Bogusław Szatkowski BUSHIDO BYDGOSZCZ

 

Fantom Kumita MIX, rocznik 2008 i Młodsi

I miejsce - Róża Wojciechowska IKSK INOWROCŁAW

II miejsce - Gabriela Tarasienko IKSK INOWROCŁAW

III miejsce - Patryk Kubiak IKSK INOWROCŁAW

III miejsce - Marika Grzegorek BUSI-DO BYDGOSZCZ

 

Kumite Indywidualne, rocznik 2007 - Dziewczęta

I miejsce - Julia Dzielak IKSK INOWROCŁAW

II miejsce - Zofia Napieralska BUSHIDO BYDGOSZCZ

III miejsce - Zofia Walenciak BUSHIDO BYDGOSZCZ

 

Kumite Indywidualne, rocznik 2008 i Młodsze - Dziewczęta

I miejsce - Martyna Wiśniewska IKSK KRUSZWICA

II miejsce - Liliana Kawa BUSHIDO BYDGOSZCZ

III miejsce - Patrycja Kujawińska IKSK KRUSZWICA

 

Kumite Indywidualne, rocznik 2005 - Chłopcy

I miejsce - Szymon Strawa IKSK INOWROCŁAW

II miejsce - Nikodem Nowakowski IKSK GNIEWKOWO

III miejsce - Aleksander Kujawa EMPI POZNAŃ

 

Kumite Indywidualne, rocznik 2003-2004 - Chłopcy

I miejsce - Bartłomiej Strawa IKSK INOWROCŁAW

II miejsce - Bartosz Rewers IKSK ORCHOWO

III miejsce - Kacper Lisiecki IKSK PIOTRKÓW KUJAWSKI

 

Kumite Indywidualne, rocznik 2006 - Dziewczęta

I miejsce - Zuzanna Gorzkiewicz IKSK INOWROCŁAW

II miejsce - Kinga Podchorodecka IKSK

III miejsce - Martyna Walichnowska IKSK ORCHOWO

 

Kumite Indywidualne, rocznik 2003-2004 - Dziewczęta

I miejsce - Karina Wabiszewska IKSK INOWROCŁAW

II miejsce - Wiktoria Gizicka BUSHIDO BYDGOSZCZ

III miejsce - Katarzyna Kosiak IKSK ORCHOWO

 

Kumite Indywidualne, rocznik 2001-2002 - Chłopcy

I miejsce - Adam Kułacz IKSK KRUSZWICA

II miejsce - Mateusz Samól EMPI POZNAŃ

III miejsce - Leon Staszak IKSK KRUSZWICA

 

Kumite Indywidualne, rocznik 1999-2000 - Chłopcy

I miejsce - Hubert Kaźmierczak IKSK MOGILNO

II miejsce - Szymon Zaleta IKSK STRZELNO

III miejsce - Mateusz Samól EMPI POZNAŃ

Nasi sponsorzy!

                 

Kontakt

Add: ul. Łokietka 6a, 88-100 Inowrocław   Mariusz Kaczmarek Telefon: 692-567-617 Email: melon-ino@wp.pl
tel. +48 512-945-295   Arkadiusz Padniewski Telefon: 698-406-786 Emailpadniewski@op.pl
Email: ikskarate@ikskarate.com   Łukasz Gwizdalski Telefon: 793-295-997 Emaillukaszgwizdalski@gmail.com
      Bartłomiej Karski Telefon: 793-797-764 Emailkarnol@poczta.fm
Nr konta IKSK: 3410901069 00000000 07014152 Bank Zachodni WBK S.A. O/Inowrocław
JSN Ares template designed by JoomlaShine.com