See PRO editionSee PRO edition

Inowrocławski Klub Sportowy Karate

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2016SolnoCUP oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2016SolnoCUP oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W niedzielę 20 listopada w Inowrocławiu odbył się I Ogólnopolski Turniej Karate WKF Solno Cup, którego organizatorem był Inowrocławski Klub Sportowy Karate.

Rozegrano 56 konkurencji z 220 zawodnikami w wieku od 5 do 20 lat z 12 klubów z Polski. Turniej sędziowano według przepisów World Karate Federation, które obowiązywać będą na Igrzyskach Olimpijskich w Japonii w 2020 roku. Karate po raz pierwszy włączono w tym roku do sportów olimpijskich. Inowrocławski Klub Sportowy Karate planuje wpisać Ogólnopolski Turniej Karate WKF Solno Cup do kalendarza imprez Polskiego Związku Karate na kolejne lata. Patronem rozgrywek był Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza. Imprezę wsparło Miasto Inowrocław przy współpracy Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Filar sp. z o.o.

{gallery}2016SolnoCUP{/gallery} Kolejna porcja zdjęć :)  {gallery}2016Solno_Cup{/gallery}

 

Oficjalne wyniki rozegranych konkurencji

Kata drużynowe Dziewczęta 10-11 lat

Miejsce Julia Dzielak, Zuzanna Gorzkiewicz, Anna Urbańska (IKS Inowrocław)
2 Miejsce Wiktoria Kozłowska, Martyna Skowron, Martyna Wiśniewska (IKS Inowrocław)
3 Miejsce Magdalena Malik, Aleksandra Malik, Anna Malik (Yamabushi Bydgoszcz)

 

 Kata drużynowe chłopcy 9 lat i mniej

1 miejsce: Szymon Siedlecki, Jarosław Matyjasik, Franciszek Kaczmarek (IKS Inowrocław)
2 miejsce: Krzysztof Zuchniarek, Dawid Wekwejt, Jakub Grzegorek (IKS Inowrocław)

 

Kata drużynowe Dziewczęta 9 lat i mniej

1 miejsce: Lena Wojda, Kinga Majcherczyk, Marika Grzegorek (Bushi-Do Bydgoszcz)

2 miejsce: Martyna Wiśniewska, Martyna Skowron, Wiktoria Kozłowska (IKS Inowrocław)

3 miejsce: Julia Dzielak, Róża Wojciechowska, Anna Urbańska(IKS Inowrocław)

 

Kihon chłopcy 2010 i młodsi

1 miejsce: Filip Głowacki (IKS Inowrocław)

2 miejsce: Maciej Ślachciak(IKS Inowrocław)

3 miejsce: Mikołaj Jańczak (IKS Inowrocław)

3 miejsce: Jan Grzegorek(IKS Inowrocław)

 

Kata drużynowe juniorzy 16-17 lat

1 miejsce: Radosław Maciak, Kevin Sobota, Mateusz Adametz (Bushido Bydgoszcz)

2 miejsce: Szymon Modrzecki, Jan Płuciennik, Arkadiusz Woźniak (Łódzki Klub Karate Shotokan)

3 miejsce: Łukasz Sobczyński, Wojciech Dziadkiewicz, Adrian Kuna (Łódzki Klub Karate Shotokan)

 

Kata drużynowe młodziczki 12-13 lat

1 miejsce:  Lena Wojda, Wiktoria Wesołowska, Wiktoria Nowak ( Bushido Bydgoszcz)

2 miejsce: Zuzanna Nolbrzak, Patrycja Grabis, Julia Komorowska (Łódzki Klub Karate Shotokan)

 

Kata Drużynowe chłopcy 10-11 lat                                                              

1 miejsce: Aleksander Węgrzyn, Miłosz Dyrdul, Nikodem Skrzyński(Bushido Bydgoszcz)

2 miejsce: Kacper Lisiecki, Jakub Muszyński, Mikołaj Wojewoda (IKS Inowrocław)

3 miejsce: Szymon Siedlecki, Jarosław Matyjasik, Franciszek Kaczmarek (IKS Inowrocław)

3 miejsce : Krzysztof Zuchniarek, Dawid Wekwejt, Jakub Grzegorek (IKS Inowrocław)

 

Kihon dziewczęta 2009

1 miejsce: Julia Laskowska(Bushido Bydgoszcz)

2 miejsce: Alicja Głowacka (IKS Inowrocław)

 

Kata Drużynowe młodzicy 12-13 Lat

1 miejsce: Miłosz Dyrdul, Jarosław Maciak, Marcin Schimelpfenig (Bushido Bydgoszcz)

2 miejsce: Mikołaj Wojewoda, Jakub  Muszyński, Kacper Lisiecki (IKS Inowrocław)

3 miejsce: Franciszek Głowacki, Szymon Strawa, Bartłomiej Strawa (IKS Inowrocław)

 3 miejsce: Michał Giszter Albert Kowalczyk, Jarosław Matyjasik (IKS Inowrocław)

 

Kihon Dziewcząt 2010 i młodsi

1 miejsce: Marika Grzegorek (Bushido Bydgoszcz)

2 miejsce: Michalina Ciupa (IKS Inowrocław)

3 miejsce: Wiktoria Dobrowolska  (IKS Inowrocław)

3 miejsce: Hanna Szubertowska (IKS Inowrocław)

 

Kata indywidualne dziewcząt 8 lat

1 miejsce: Maja Leśniewska (Yamabushi Bydgoszcz)

2 miejsce: Nadia Ignasiak (Yamabushi Bydgoszcz)

3 miejsce: Maja Piór (Sakura Rumia)

3 miejsce:  Anna Malik (Yamabushi Bydgoszcz)

 

Kata indywidualne dziewcząt 10 lat

1 miejsce: Lena Wojda (Bushido Bydgoszcz)

2 miejsce: Kornelia Link (Sakura Rumia)

3 miejsce: Aniela Dzedzej (Yamabushi Bydgoszcz)

3 miejsce:  Kinga Majcherczyk (Bushido Bydgoszcz)

 

Kata indywidualne Chłopcy 10 lat

1 miejsce: Jakub Szamber (Sakura Rumia)

2 miejsce: Mateusz Brzościkowski (Yamabushi Bydgoszcz)

3 miejsce: Miłosz Dyrdul (Bushido Bydgoszcz)

3 miejsce: Szymon Strawa (IKS Inowrocław)

 

Kihon Chłopcy 2008-2009

1 miejsce:  Hubert Kacprowicz(IKS Inowrocław)

2 miejsce: Jakub Orłowski (Ronin Toruń)

3 miejsce: Aleksander Grzelak (IKS Inowrocław)

3 miejsce: Hieronim Jackowski (IKS Inowrocław)

 

Kata indywidualne Chłopcy 7 lat i mniej

1 miejsce: Wiktor Fierek (Yamabushi Bydgoszcz)

2 miejsce: Hubert Grzybek (Yamabushi Bydgoszcz)

3 miejsce: Oskar Brzeziński (Yamabushi Bydgoszcz)

3 miejsce: Bartosz Kitowski (Yamabushi Bydgoszcz)

 

Kata indywidualne dziewcząt 9 lat

1 miejsce: Lena Wojda (Bushido Bydgoszcz)

2 miejsce: Kinga Majcherczyk (Bushido Bydgoszcz)

3 miejsce: Anna Malik (Yamabushi Bydgoszcz)

3 miejsce: Nadia Ignasiak (Yamabushi Bydgoszcz)

 

Kata indywidualne Dziewcząt 11 lat

1 miejsce: Aniela Dzedzej (Yamabushi Bydgoszcz)

2 miejsce: Weronika Wiczyńska (Ronin Toruń)

3 miejsce: Magdalena Malik (Yamabushi Bydgoszcz)

3 miejsce: Zuzanna Gorzkiewicz (IKS Inowrocław)

 

Kata indywidualne Dziewczęta 7 lat i mniej

1 miejsce: Marika Grzegorek (Bushido Bydgoszcz)

2 miejsce: Gabriela Ziemiańska (Yamabushi Bydgoszcz)

3 miejsce: Michalina Ciupa (IKS Inowrocław)

3 miejsce: Martyna Wiśniewska (IKS Inowrocław)

 

Kata Indywidualne chłopcy 8 lat

1 miejsce: Igor Brzościkowski (Yamabushi Bydgoszcz)

2 miejsce: Filip Taranienko (IKS Inowrocław)

3 miejsce: Franciszek Kaczmarek (IKS Inowrocław)

3 miejsce:  Filip Głowacki(IKS Inowrocław)

 

Kumite Indywidualne Dziewczęta 8-9 lat -27 kg

1.miejsce: Nadia Ignasiak (Yamabushi Bydgoszcz)

2 miejsce: Zofia Budzowska (Łódzki Klub Karate Shotokan)

3 miejsce: Maja Leśniewska(Yamabushi Bydgoszcz)

3 miejsce: Maja Skrzypczak (IKS Inowrocław)

 

Kata Indywidualne Chłopcy 9 lat

1 miejsce: Igor Brzościkowski (Yamabushi Bydgoszcz)

2 miejsce: Jan Fierek( Yamabushi Bydgoszcz)

3 miejsce: Szymon Strawa (IKS Inowrocław)

3 miejsce: Jakub Szamber (Sakura Rumia)

 

Kata Indywidualne Juniorzy 16-17 lat

1 miejsce: Mateusz Adametz (Bushido Bydgoszcz)

2 miejsce: Leon Staszak(IKS Inowrocław)

3 miejsce: Arkadiusz Woźniak (Łódzki Klub Karate Shotokan)

3 miejsce: Kacper Śliwa ( Aktywni Nowe)

 

Kumite indywidualne Dziewczęta 7 lat i mniej (fantom)

1 miejsce: Zofia Budzowska (Łódzki Klub Karate Shotokan)

2 miejsce: Marika Grzegorek( Bushido Bydgoszcz)

3 miejsce: Martyna Wiśniewska (IKS Inowrocław)

3 miejsce: Michalina Ciupa( IKS Inowrocław)

 

Kumite Indywidualne dziewczęta 10-11 lat

1 miejsce: Julia Dzielaw (IKS Inowrocław)

2 miejsce: Kinga Maciejewska (Yamabushi Bydgoszcz)

3 miejsce: Aniela Dzedzej (Yamabushi Bydgoszcz)

3 miejsce:  Maja Skrzypczak(IKS Inowrocław)

 

Kata Indywidualne Kadetki 14-15 lat

1 miejsce: Wiktoria Wesołowska ( Bushido Bydgoszcz)

2 miejsce: Zuzanna Nolbrzak (Łódzki Klub Karate Shotokan)

3 miejsce: Natalia Wiśniewska (Aktywni Nowe)

3 miejsce: Joanna Arnold(Bushido Bydgoszcz)

 

Kumite Indywidualne Dziewcząt  10-11 lat (-35 kg)

1 miejsce: Kornelia Link (Sakura Rumia)

2 miejsce: Zofia Walenciak ( IKS Inowrocław)

3 miejsce: Zuzanna Gorzkiewicz (IKS Inowrocław)

 

Kata Indywidualne Kadeci 14-15 lat

1 miejsce: Mateusz Adametz (Bushido Bydgoszcz)

2 miejsce: Kevin Sobota (Bushido Bydgoszcz)

3 miejsce: Bartłomiej Strawa (IKS Inowrocław)

3 miejsce: Mateusz Samól ( KK Empi Gmina Dopiewo - SK)

 

Kata Indywidualne Młodziczki 12-13 lat

1 miejsce: Wiktoria Nowak (Bushido Bydgoszcz)

2 miejsce: Aleksandra Bryll (Yamabushi Bydgoszcz)

3 miejsce: Agata Jurdzińska (KK Empi Gmina Dopiewo - SK)

3 miejsce:  Wiktoria Wesołowska(Bushido Bydgoszcz)

 

Kata Indywidualne Młodzicy 12-13 lat

1 miejsce: Kevin Sobota (Bushido Bydgoszcz)

2 miejsce: Bartłomiej Strawa (IKS Inowrocław)

3 miejsce: Jakub Jedynak (Ronin Toruń)

3 miejsce: Mikołaj Joachimiak (Yamabushi Bydgoszcz)

 

Kata Indywidualne Chłopcy 11 lat

1 miejsce: Radosław Maciak ( Bushido Bydgoszcz)

2 miejsce: Miłosz Dyrdul (Bushido Bydgoszcz)

3 miejsce: Franciszek Głowacki (IKS Inowrocław)

3 miejsce: Mateusz Brzościkowski (Yamabushi Bydgoszcz)

 

Kumite Indywidualne Chłopcy 7 lat (fantom)

 1 miejsce: Oskar Brzeziński (DOJO Toruń)

 2 miejsce: Dawid Wekwejt (IKS Inowrocław)

 3 miejsce: Jakub Gniadek (DOJO Toruń)

3 miejsce: Hubert Grzybek (Yamabushi Bydgoszcz)

 

Kumite Indywidualne Dziewcząt 8-9 lat (+ 27 kg)

1 miejsce: Julia Dzielak (IKS Inowrocław)

2 miejsce: Kinga Majcherczyk (Bushido Bydgoszcz)

3 miejsce: Anna Urbańska (IKS Inowrocław) i Maja Piór (Sakura Rumia)

 

Kumite Indywidualne Dziewczęta 10-11 lat (+ 35 kg)

1 miejsce: Tatiana Różańska  (DOJO Toruń)

2 miejsce: Hanna Ćwiklińska (Łódzki Klub Karate Shotokan)

3 miejsce: Julia Lota  (Łódzki Klub Karate Shotokan)

3 miejsce:  Julia Grałek (Łódzki Klub Karate Shotokan)

 

Kumite Indywidualne Chłopcy 8-9 lat (+ 27 kg)

1 miejsce: Szymon Strawa (IKS Inowrocław)

2 miejsce: Michał Wasik (Champion Team Łódź)

3 miejsce: Filip Tarasienko (IKS Inowrocław)

3 miejsce:  Jakub Januchowski (IKS Inowrocław)

 

Kumite Indywidualne Chłopcy 8-9 lat (- 27 kg)

1 miejsce: Kacper Wojciechowski (Champion Team Łódź)

2 miejsce: Igor Brzościkowski( Yamabushi Bydgoszcz)

3 miejsce: Maciej Błaszczyk  (Champion Team Łódź)

3 miejsce: Jakub Grzegorek (IKS Inowrocław)

 

Kumite Indywidualne Chłopcy 10-11 lat(- 30 kg)

1 miejsce: Kacper Wojciechowski (Champion Team Łódź)

2 miejsce: Kacper Begier (Champion Team Łódź)

3 miejsce: Kamil Milski (Champion Team Łódź)

3 miejsce: Franciszek Głowacki (IKS Inowrocław)

 

Kumite Indywidualne Chłopcy 10 -11 lat( -35 kg)

1 miejsce: Radosław Maciak (Bushido Bydgoszcz)

2 miejsce: Filip Tarasienko ( IKS Inowrocław)

3 miejsce: Oskar Dąbrowski  (Bushido Bydgoszcz)

3 miejsce:  Jakub Januchowski ( IKS Inowrocław)

 

Kumite Indywidualne Chłopcy 10-11 lat (+ 40 kg)

1 miejsce: Kacper Zarzycki (Champion Team Łódź)

2 miejsce: Mateusz Brzóścikowski (Yamabushi Bydgoszcz)

3 miejsce: Mariusz Skrzypa (Łódzki Klub Karate Shotokan),

3 miejsce:  Jakub Muszyński (IKS Inowrocław)

 

Kumite Indywidualne Chłopcy 10-11 lat (- 40 kg)

1 miejsce: Szymon Strawa (IKS Inowrocław)

2 miejsce: Kacper Lisiecki (IKS Inowrocław)

3 miejsce: Michał Giszter (IKS Inowrocław)

3 miejsce: Szymon Sułkowski(Champion Team Łódź)

 

Kumite Indywidualne młodziczki 12-13 lat (- 40 kg)

1 miejsce: Wiktoria Wesołowska( Bushido Bydgoszcz)

2 miejsce: Wiktoria Nowak (Bushido Bydgoszcz)

3 miejsce: Martyna Walichnowska (IKS Inowrocław)

3 miejsce: Aleksandra Bryll (Yamabushi Bydgoszcz)

 

Kumite Indywidualne młodziczki 12-13 lat minus 50 kg

1 miejsce: Amelia Jaroszewska( Dojo Toruń)

2 miejsce: Julia Walus (Yamabushi Bydgoszcz)

3 miejsce: Karolina Duniecka (IKS Inowrocław)

3 miejsce: Zuzanna Pawłowska (Champion Team Łódź)

 

Kumite Indywidualne .młodzicy 12-13 lat minus 45 kg

1 miejsce: Kevin Sobota (Bushido Bydgoszcz)

2  miejsce: Jakub Kryszak (Champion Team Łódź)

3 miejsce: Juliusz Podraska (Bushido Bydgoszcz)

3 miejsce: Jakub Kornecki (Bushido Bydgoszcz)

 

Kumite Indywidualne młodzicy 12-13 lat minus 40 kg

1 miejsce: Bartosz Wojciechowski (Champion Team Łódź)

2 miejsce: Krystian Patera (Łódzki Klub Karate Shotokan)

3 miejsce: Franciszek Głowacki (IKS Inowrocław)

3 miejsce: Bartłomiej Strawa (IKS Inowrocław)

 

Kata Indywidualne Juniorki 16-17 lat

1 miejsce: Wiktoria Matuszewska (Buhsido Bydgoszcz)

2 miejsce: Joanna Arnold (Bushido Bydgoszcz)

3 miejsce: Patrycja Grabis (Łódzki Klub Karate Shotokan)

 

Kumite Indywidywidualne młodzicy 12-13 lat (+ 50 kg)

1miejsce: Oskar Jarzyna(Champion Team Łódź)

2 miejsce: Kacper Nogalski (Bushido Bydgoszcz)

3miejsce:Mikołaj Joachimiak (Yamabushi Bydgoszcz)

 

Kumite Indywidualne Kadetki 14-15 lat (-54 kg)

1 miejsce: Paulina Ukleja (IKS Inowrocław)

2 miejsce: Karolina Duniecka (IKS Inowrocław)

3 miejsce: Zuzanna Pawłowska (Champion Team Łódź)

3 miejsce: Julia Komorowska (Łódzki Klub Karate Shotokan)

 

Kumite Indywidualne Młodziczki 12-13 lat (+50 kg)

1 miejsce: Nadia Różańska (DOJO Toruń)

2 miejsce: Katarzyna Kosiak (IKS Inowrocław)

3 miejsce: Natalia Sender (IKS Inowrocław)

3 miejsce: Sara Marrocco (Champion Team Łódź)

 

Kumite Indywidualne Kadetki 14-15 lat (+54 kg)

1 miejsce: Sara Marrocco (Champion Team Łódź)

2 miejsce: Natalia Sender (IKS Inowrocław)

3 miejsce: Katarzyna Kosiak (IKS Inowrocław)

 

Kumite Indywidualne Młodzicy 12-13 lat (+ 50 kg)

1 miejsce: Bartosz Kędzierski (Champion Team Łódź)

2 miejsce: Marcel Milski (Champion Team Łódź)

3 miejsce: Kacper Rosiński (Yamabushi Bydgoszcz)

3 miejsce: Hubert Hwalisz (KK Empi Gminy Dopiewo – SK)

 

Kumite Indywidualne Kadeci 14-15 lat (+ 70 kg)

1 miejsce: Adam Kułacz (IKS Inowrocław)

2 miejsce: Marcel Śniegowski (KK Empi Gmina Dopiewo – SK)

 

Kumite Indywidualne Kadeci 14-15 lat (- 57 kg)

1 miejsce: Mateusz Adametz (Bushido Bydgoszcz)

2 miejsce: Mieszko Chmura (Bushido Bydgoszcz)

3 miejsce: Kevin Sobota (Bushido Bydgoszcz)

3 miejsce: Mateusz Samól (KK Empi Gminy Dopiewo – SK) 

 

 Kumite Indywidualne Kadeci 14-15 lat (- 63 kg)

1 miejsce: Bartłomiej Wojtala (Champion Team Łódź)

2 miejsce: Leon Staszak (IKS Inowrocław)

3 miejsce: Mikołaj Talaczyński (IKS Inowrocław)

3 miejsce: Bartosz Komsta (KK Empi Gmina Dopiewo – SK)

 

Kumite Indywidualne Juniorzy 16-17 lat (+ 70 kg)

1 miejsce: Adrian Kuna (Łódzki Klub Karate Shotokan)

2 miejsce: Jakub Ostrowski (Ronin Toruń)

3 miejsce: Michał Rosiński (Yamabushi Bydgoszcz)

3 miejsce: Adam Kułacz (IKS Inowrocław)

 

Kumite Indywidualne Juniorzy 16-17 lat (- 70 kg)

1 miejsce: Wojciech Dziatkiewicz (Łódzki Klub Karate Shotokan)

2 miejsce: Arkadiusz Woźniak (Łódzki Klub Karate Shotokan)

3 miejsce: Bartosz Komsta (KK Empi Gmina Dopiewo – SK)

3 miejsce: Hubert Kaźmierczak (IKS Inowrocław)

 

Kumite Indywidualne Seniorzy U21 (Open)

1 miejsce: Bartłomiej Krawczak (Łódzki Klub Karate Shotokan)

2 miejsce: Adrian Kuna (Łódzki Klub Karate Shotokan)

 

Kumite Indywidualne Seniorki U21 (Open)

1 miejsce: Konstancja Kujawa (IKS Inowrocław)

2 miejsce: Aleksandra Ukleja (IKS Inowrocław)

3 miejsce: Natalia Czarniak (IKS Inowrocław)
3 miejsce: Weronika Pawelec (Łódzki Klub Karate Shotokan)

 

 

 

 

Nasi sponsorzy!

                 

Kontakt

Add: ul. Łokietka 6a, 88-100 Inowrocław   Mariusz Kaczmarek Telefon: 692-567-617 Email: melon-ino@wp.pl
tel. +48 512-945-295   Arkadiusz Padniewski Telefon: 698-406-786 Emailpadniewski@op.pl
Email: ikskarate@ikskarate.com   Łukasz Gwizdalski Telefon: 793-295-997 Emaillukaszgwizdalski@gmail.com
      Bartłomiej Karski Telefon: 793-797-764 Emailkarnol@poczta.fm
Nr konta IKSK: 3410901069 00000000 07014152 Bank Zachodni WBK S.A. O/Inowrocław
JSN Ares template designed by JoomlaShine.com