See PRO editionSee PRO edition

Inowrocławski Klub Sportowy Karate

W niedzielę 11 grudnia w Powiatowej Hali Sportowej Kujawianka rozegrany został turniej sztuk walki, w którym udział wzięli zawodnicy i zawodniczki z całego regionu, reprezentujący szkoły karate, kenjutsu i ju jitsu.
Był to również kończący IV edycję Ligi Karate Powiatu Inowrocławskiego turniej w tym roku.

Poniżej pierwsza część relacji foto oraz wyniki poszczególnych konkurencji :)


1. Kata indywidualne – Białe i Żółte Pasy – Dziewczęta Rocznik 2006-2005

1 miejsce – Martyna Walichnowska – IKSK Orchowo

2 miejsce – Nikola Kochańska

3 miejsce – Jagoda Zawadzka

 

2. Kata indywidualne – Białe i Żółte Pasy – Chłopcy Rocznik 2006-2005

1 miejsce – Marcin Schmelpfenig – Bushido-Do Bydgoszcz

2 miejsce – Rafał Płatała – IKSK Kruszwica

3 miejsce – Jakub Sitko – IKSK Mogilno

 

3. Tor przeszkód – 2010 i Młodsi – Dziewczęta

1 miejsce – Marika Grzegorek – Bushido-Do Bydgoszcz

2 miejsce – Michalina Ciupa – IKSK Kruszwica

3 miejsce – Natalia Szkudlarek – IKSK Kruszwica

3 miejsce – Kaja Kępa – Gakko Łabiszyn

 

4. Kata indywidualne – Pomarańczowe Pasy i Wyżej – Dziewczęta Rocznik 2006-2005

1 miejsce – Julia Dzielak – IKSK Inowrocław

2 miejsce – Amelia Kranz – Gakko Łabiszyn

3 miejsce – Weronika Świś – Gakko Łabiszyn

 

5. Kata indywidualne – Pomarańczowe Pasy i Wyżej – Chłopcy Rocznik 2006-2005

1 miejsce – Szymon Strawa – IKSK Inowrocław

2 miejsce – Franciszek Głowacki – IKSK Inowrocław

3 miejsce – Dawid Suliński – Gakko Łabiszyn

 

6. KIHON Chłopcy 2009-2010

1 miejsce – Karol Woźniak – Gakko Łabiszyn

2 miejsce – Hieronim Jackowski – IKSK Kruszwica

3 miejsce – Kacper Sandecki – IKSK Kruszwica

 

7. Kata indywidualne – Pomarańczowe Pasy i Wyżej – Chłopcy Rocznik 2007

1 miejsce – Mikołaj Siewert – Bushido-Do Bydgoszcz

2 miejsce – Jarosław Matyjasik – IKSK Kruszwica

3 miejsce – Patryk Korpik – IKSK Inowrocław

 

8. Junior Kenjutsu

1 miejsce – Dominik Boła – Rondo Inowrocław

2 miejsce – Mateusz Klimek – Aktywni Nowe

3 miejsce – Marcel Błażejewski -  Gakko Łabiszyn

 

9. Kata indywidualne – Białe i Żółte Pasy – Chłopcy Rocznik 2004-2003

1 miejsce – Paweł Chyła – Aktywni Nowe

2 miejsce – Wiktor Głuszak – IKSK Gniewkowo

3 miejsce – Albert Kowalczyk – IKSK Kruszwica

 

10. Kata indywidualne – Pomarańczowe Pasy i Wyżej – Dziewczęta Rocznik 2002-2000

1 miejsce – Natalia Wiśniewska – Aktywni Nowe

2 miejsce – Julia Sęk – Gakko Łabiszyn

3 miejsce – Kamila Felczykowska – Aktywni Nowe

 

11. Ju Jitsu Kadetów

1 miejsce – Robert Głowacki – IKSK Ju Jitsu

2 miejsce – Miłosz Zieliński – IKSK Ju Jitsu

 

12. Tor przeszkód – 2010 i Młodsi Chłopcy

1 miejsce – Bartłomiej Suliński – Gakko Łabiszyn

2 miejsce – Oskar Gronowski – IKSK Inowrocław

3 miejsce – Filip Głowacki – IKSK Inowrocław

 

13. Tor przeszkód 2008 i 2009 Dziewczęta

1 miejsce – Róża Wojciechowska – IKSK Inowrocław

2 miejsce – Kornelia Wojciechowska – IKSK Kruszwica

3 miejsce – Alicja Głowacka – IKSK Inowrocław

3 miejsce – Martyna Skowron – IKSK Kruszwica

 

14. Kata indywidualne – Białe i Żółte Pasy – Dziewczęta Rocznik 2004-2003

1 miejsce – Laura Szychowska – Aktywni Nowe

2 miejsce – Oliwia Sonnenfeld – Aktywni Nowe

3 miejsce – Dominika Radelska – Aktywni Nowe

 

15. Tor przeszkód 2008 i 2009 Chłopcy

1 miejsce – Jakub Grzegorek – IKSK Kruszwica

2 miejsce – Dawid Wekwejt – IKSK Kruszwica

3 miejsce – Kacper Sandecki – IKSK Kruszwica

 

16. Kata indywidualne – Pomarańczowe Pasy i Wyżej – Dziewczęta Rocznik 2007

1 miejsce – Julia Dzielak – IKSK Inowrocław

2 miejsce – Anna Urbańska – IKSK Inowrocław

3 miejsce – Maja Skrzypczak – IKSK Strzelno

 

17. Ju Jitsu Kadetów + 40 kg

1 miejsce – Julia Maćkowiak – IKSK Ju Jitsu

2 miejsce – Łukasz Wysocki – Rondo Inowrocław

 

18. KIHON 2010 i Mniej Dziewczęta

1 miejsce – Gabriela Tarasienko – IKSK Inowrocław

2 miejsce – Hanna Szubertowska – IKSK Pakość

3 miejsce – Michalina Ciupa – IKSK Kruszwica

 

19. Kata indywidualne – Pomarańczowe Pasy i Wyżej – Chłopcy Rocznik 2004-2003

1 miejsce – Mieszko Reszka – Aktywni Nowe

2 miejsce – Bartłomiej Strawa – IKSK Inowrocław

3 miejsce – Jan German – Bushido-Do Bydgoszcz

 

20. Kenjutsu Dziewczęta Satrsze

1 miejsce – Laura Adamowska

2 miejsce – Julia Sęk – Gakko Łabiszyn

3 miejsce – Kamila Felczykowska – Aktywni Nowe

 

21. Kenjutsu Dzieci Młodsze

1 miejsce – Olivier Raczyński - 

2 miejsce – Karol Woźniak

3 miejsce – Emil Sadowski

 

22. Kata indywidualne – Białe i Żółte Pasy – Dziewczęta Rocznik 2008-2007

1 miejsce – Anna Kuziemkowska – Aktywni Nowe

2 miejsce – Aleksandra Wolfoil – Aktywni Nowe

3 miejsce – Zofia Burenkow – Gakko Łabiszyn

 

23. Kata indywidualne – Białe i Żółte Pasy – Chłopcy Rocznik 2009 i Młodsi

1 miejsce – Filip Głowacki – IKSK Inowrocław

2 miejsce – Krzysztof Zuchniarek – IKSK Inowrocław

3 miejsce – Maciej Świtała – Aktywni Nowe 

 

24. KIHON 2010 i Młodsi Chłopcy

1 miejsce – Bartłomiej Suliński – Gakko Łabiszyn

2 miejsce – Filip Głowacki – IKSK Inowrocław

3 miejsce – Oskar Gronowski – IKSK Inowrocław  

 

25. Kata indywidualne – Białe i Żółte Pasy – Dziewczęta Rocznik 2009 i Młodsi

1 miejsce – Marika Grzegorek – Bushido-Do Bydgoszcz

2 miejsce – Maja Kwiatek – Aktywni Nowe

3 miejsce – Melania Warmuz – IKSK Kruszwica

 

26. Kata indywidualne – Pomarańczowe Pasy i Wyżej – Chłopcy Rocznik 2008 i Młodsi

1 miejsce – Filip Tarasienko – IKSK Inowrocław

2 miejsce – Bartłomiej Zamel – IKSK Inowrocław

3 miejsce – Dawid Wekwejt – IKSK Kruszwica

 

27. Sport Kenjutsu Młodzicy

1 miejsce – Krzysztof Grabowski – Gakko Łabiszyn

2 miejsce – Dawid Suliński – Gakko Łabiszyn

3 miejsce – Robert Głowacki – IKSK Ju Jitsu

 

28. KIHON Dziewczęta 2009-2008

1 miejsce – Alicja Głowacka – IKSK Inowrocław

2 miejsce – Melania Warmuz – IKSK Kruszwica

3 miejsce – Julia Zawadzka – IKSK Złotniki Kujawskie

 

29. KIHON Chłopcy 2007-2008

1 miejsce – Bartek Kuberski – Aktywni Nowe

2 miejsce – Maciej Kuberski – Aktywni Nowe

3 miejsce – Olivier Raczyński – Gakko Łabiszyn

 

30. Sport Kenjutsu Dzieci Starsze

1 miejsce – Igor Kępa

2 miejsce – Stanisław Kłóskowicz

3 miejsce – Julian Kiełbasiński

 

31. Kata indywidualne – Pomarańczowe Pasy i Wyżej – Chłopcy Rocznik 2002-2000

1 miejsce – Dawid Lipertowicz – Aktywni Nowe

2 miejsce – Bartłomiej Strawa – IKSK Inowrocław

3 miejsce – Kacper Lisiecki – IKSK Piotrków Kujawski 

 

32. Kata indywidualne – Białe i Żółte Pasy – Chłopcy Rocznik 2008-2007

1 miejsce – Jakub Grzegorek – IKSK Kruszwica

2 miejsce – Paweł Kitowski – Aktywni Nowe

3 miejsce – Marcel Śliwa – Aktywni Nowe

 

33. Ju Jitsu Dzieci

1 miejsce – Jakub Królik – Rondo Inowrocław

2 miejsce – Jakub Przymuszewski – Rondo Inowrocław

3 miejsce – Stanisław Kłóskowicz – Rondo Inowrocław

 

34. Sport Kenjutsu Dziewczynki Młodsze

1 miejsce – Jagoda Kowalska

2 miejsce – Kaja Kępa – Gakko Łabiszyn

3 miejsce – Aanna Kuziemkowska – Aktywni Nowe 

 

35. KIHON Dziewczęta 2007-2006

1 miejsce – Anna Fankidejska – Aktywni Nowe

2 miejsce – Maria Lipińska – IKSK Kruszwica

3 miejsce – Sorscha Kamrowska – Aktywni Nowe

 

36. KIHON Dziewczęta 2005-2004

1 miejsce – Kamila Garbulska – Aktywni Nowe

2 miejsce – Jagoda Kilkowska – Aktywni Nowe

3 miejsce – Julita Wiśniewska – Aktywni Nowe

 

37. KIHON Chłopcy 2005-2004-2003

1 miejsce – Wojciech Klimek – Aktywni Nowe

2 miejsce – Mateusz Klimek – Aktywni Nowe 

 

38. Kumite indywidualne – Dziewczęta 2002-2000

1 miejsce – Katarzyna Kosiak – IKSK Inowrocław

2 miejsce – Natalia Sender – IKSK Inowrocław

 

39. Kata Drużynowe – Kolorowe Pasy

1 miejsce – Zuzanna Gorzkiewicz, Julia Dzielak, Anna Urbańska – IKSK Inowrocław

2 miejsce – Marcin Szmelpfenig, Mikołaj Siewiert, Marika Grzegorek – Bishido-Do Bydgoszcz

3 miejsce – Franciszek Głowacki, Szymon Strawa, Bartłomiej Strawa – IKSK Inowrocław 

 

40. Kata Drużynowe – Białe Pasy

1 miejsce – Dawid Wekwejt, Krzysztof Zuchniarek, Jakub Grzegorek – IKSK Kruszwica

2 miejsce – Kacper Sobieraj, Franciszek Kaczmarek, Hubert Kacprowicz – IKSK Kruszwica

3 miejsce – Martyna Wiśniewska, Martyna Skowron, Wiktoria Kozłowska – IKSK Kruszwica 

 

41. Kumite indywidualne – Chłopcy 2008 i Młodsi (open)

1 miejsce – Filip Tarasienko – IKSK Inowrocław

2 miejsce – Franciszek Kaczmarek – IKSK Kruszwica

3 miejsce – Paweł Kitowski – Aktywni Nowe

 

42. Fantom – Kumite – Rocznik 2008 i Młodsi – Dziewczęta i Chłopcy

1 miejsce – Róża Wojciechowska – IKSK Inowrocław

2 miejsce – Marika Grzegorek – Bushido-Do Bydgoszcz

3 miejsce – Bartłomiej Zamel – IKSK Inowrocław

 

43. Kumite indywidualne – Dziewczęta 2004-2003

1 miejsce – Katarzyna Kosiak – IKSK Inowrocław

2 miejsce – Natalia Sender – IKSK Inowrocław

3 miejsce – Julia Sęk – Gakko Łabiszyn

 

44. Kumite indywidualne – Chłopcy 2007

1 miejsce – Filip Tarasienko – IKSK Inowrocław

2 miejsce – Jakub Januchowski – IKSK Mogilno

3 miejsce – Patryk Korpik – IKSK Strzelno

 

45. Kumite indywidualne – Dziewczęta 2007

1 miejsce – Julia Dzielak – IKSK Inowrocław

2 miejsce – Maja Skrzypczak – IKSK Inowrocław

3 miejsce – Anna Urbańska – IKSK Inowrocław

 

46. Kumite indywidualne – Dziewczęta 2008 i Młodsze (open)

1 miejsce – Róża Wojciechowska – IKSK Inowrocław

2 miejsce – Sara Talaczyńska – IKSK Inowrocław

3 miejsce – Zofia Burenkow – Gakko Łabiszyn

 

47. Kumite indywidualne – Dziewczęta 2005

1 miejsce – Martyna Walichnowska – IKSK Orchowo

2 miejsce – Amelia Kranz – Gakko Łabiszyn

3 miejsce – Weronika Świś – Gakko Łabiszyn

 

48. Kumite indywidualne – Dziewczęta 2006

1 miejsce – Julia Dzielak – IKSK Inowrocław

2 miejsce – Anna Urbańska – IKSK Inowrocław

3 miejsce – Zuzanna Gorzkiewicz – IKSK Inowrocław 

 

49. Kumite indywidualne – Chłopcy 2004-2003

1 miejsce – Bartłomiej Strawa – IKSK Inowrocław

2 miejsce – Szymon Strawa – IKSK Inowrocław

3 miejsce – Franciszek Głowacki – IKSK Inowrocław 

 

50. Kumite indywidualne – Chłopcy 2002-2001

1 miejsce – Mikołaj Talaczyński – IKSK Orchowo

2 miejsce – Bartosz Rewers – IKSK Orchowo

3 miejsce – Oskar Kowalski – Gakko Łabiszyn

 

51. Kumite indywidualne – Chłopcy 2006

1 miejsce – Szymon Strawa – IKSK Inowrocław

2 miejsce – Filip Tarasienko – IKSK Inowrocław

3 miejsce – Paweł Korpik – IKSK Strzelno

 

 

52. Kumite indywidualne – Chłopcy 2005

1 miejsce – Szymon Strawa – IKSK Inowrocław

2 miejsce – Dawid Suliński – Gakko Łabiszyn

3 miejsce – Piotr Rybarczyk – IKSK Orchowo

 

     

     

 

 

Nasi sponsorzy!

                 

Kontakt

Add: ul. Łokietka 6a, 88-100 Inowrocław   Mariusz Kaczmarek Telefon: 692-567-617 Email: melon-ino@wp.pl
tel. +48 512-945-295   Arkadiusz Padniewski Telefon: 698-406-786 Emailpadniewski@op.pl
Email: ikskarate@ikskarate.com   Łukasz Gwizdalski Telefon: 793-295-997 Emaillukaszgwizdalski@gmail.com
      Bartłomiej Karski Telefon: 793-797-764 Emailkarnol@poczta.fm
Nr konta IKSK: 3410901069 00000000 07014152 Bank Zachodni WBK S.A. O/Inowrocław
JSN Ares template designed by JoomlaShine.com