See PRO editionSee PRO edition

Inowrocławski Klub Sportowy Karate

W niedzielę 18 czerwca w ramach V Kruszwickich Dni Sportu rozegrano II Turniej Karate o Puchar Burmistrza Kruszwicy. Gospodarzem turnieju był Inowrocławski Klub Sportowy Karate oraz Gmina Kruszwica. W zawodach, które zapoczątkowały V Ligę Karate Powiatu Inowrocławskiego wystartowało 170 zawodników z 8 klubów i 9 sekcji IKS Karate. Turniej był dla zawodników karate podsumowaniem pierwszego półrocza i zakończył rywalizację sportową w naszym regionie przed wakacjami. Zarząd klubu dziękuje uczestnikom zawodów za wspaniałą rywalizację, sędzią za profesjonalną pracę a trenerom i rodzicom za stworzenie rodzinnej atmosfery. Podziękowania należą się również organizatorom Kruszwickich Dni Sportu za inicjatywę i wspieranie młodych sportowców.

 

WYNIKI

 

KATA DZIEWCZĄT BIAŁE PASY 8 – 9 LAT

1 miejsce: Iga Daszkiewicz – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Julia Rudnicka – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Maria Cisak – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Iga Wiśniewska – Yamabushi Bydgoszcz

 

KATA CHŁOPCÓW ŻÓŁTE – POMARAŃCZOWE PASY 7 LAT

1 miejsce: Jakub Gniadek – DOJO Toruń

2 miejsce: Krzysztof Zuchniarek – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Filip Głowacki – IKSK Inowrocław

 

KATA CHŁOPCY BIAŁE PASY 8 - 9 LAT

1 miejsce: Bartosz Kitowski – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Kacper Kaleta – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Kacper Średziński – Bushido Bydgoszcz

3 miejsce: Mateusz Czernek – IKSK Orchowo

 

KATA CHŁOPCY 10 – 13 LAT

1 miejsce: Paweł Goch – Bushi-Do Bydgoszcz

2 miejsce: Rafał Płatała – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Bartosz Kitowski – Yamabushi Bydgoszcz

 

KATA CHŁOPCÓW ŻÓŁTE PASY 8 - 9 LAT

1 miejsce: Filip Pamulak – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Gracjan Grobelny Bushi-Do Bydgoszcz

3 miejsce: Jakub Orłowski - RONIN Toruń

3 miejsce: Aron Banaś – RONIN Toruń

 

KATA DZIEWCZĄT BIAŁE PASY 10 - 11 LAT

1 miejsce: Iga Daszkiewicz – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Cisak Maria – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Agata Konieczka – IKSK Orchowo

3 miejsce: Iga Wiśniewska – Yamabushi Bydgoszcz

 

KATA ŻÓŁTE PASY MŁODZICY – KADECI

1 miejsce: Rafał Sujkowski – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Mateusz Jurzykowski – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Albert Kowalczyk – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Mikołaj Wojewoda – IKSK Piotrków Kujawski

 

KATA DRUŻYNOWE 7 – 9 LAT

1 miejsce: Iga Wiśniewska, Julia Rudnicka, Iga Daszkiewicz – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Jakub Grzegorek, Krzysztof Zuchniarek, Marika Grzegorek – IKSK Kruszwica I

3 miejsce: Wiktoria Kozłowska, Michalina Ciupa, Melania Warmuz – IKSK Kruszwica III

3 miejsce: Martyna Skowron, Martyna Wiśniewska, Maria Lipińska – IKSK Kruszwica II

  

 

KATA DRUŻYNOWE + 9 LAT

1 miejsce: Kinga Maciejewska, Aniela Dzedzej, Maria Cisak – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Zuzanna Gorzkiewicz, Julia Dzielak, Anna Urbańska – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Kacper Lisiecki, Mikołaj Wojewoda, Xawery Kochaniecki – IKSK Piotrków Kuj.

3 miejsce: Szymon Strawa, Bartłomiej Strawa, Franciszek Głowacki – IKSK Inowrocław

 

KATA DZIEWCZĄT BIAŁE PASY 7 LAT

1 miejsce: Marika Grzegorek – Bushi-Do Bydgoszcz

2 miejsce: Julia Rudnicka – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Melania Warmuz – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Alicja Głowacka – IKSK Inowrocław

 

KATA ŻÓŁTE PASY MŁODZICZKI 12 – 13 LAT

1 miejsce: Aniela Dzedzej – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Kinga Maciejewska – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Weronika Wiczyńska – RONIN Toruń

3 miejsce: Martyna Stemska – Bushi-Do Bydgoszcz

 

KATA DZIEWCZĄT ŻÓŁTE PASY 10 – 11 LAT

1 miejsce: Aniela Dzedzej – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Kinga Maciejewska – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Agata Zywert – Bushido Bydgoszcz

3 miejsce: Sara Talaczyńska – IKSK Orchowo

 

TOR PRZESZKÓD 7 LAT

1 miejsce: Oskar Gronowski – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Aleksandra Glanc – IKSK Orchowo

3 miejsce: Natan Banaś – RONIN Toruń

3 miejsce: Melania Warmuz – IKSK Kruszwica

 

KIHON DIZEWCZĘTA 6 LAT

1 miejsce: Emilia Łożyńska – DOJO Toruń

2 miejsce: Maria Kamelska – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Nina Kurowska – DOJO Toruń

 

TOR PRZESZKÓD 6 LAT

1 miejsce: Cezary Trzecki – IKSK Kruszwica

2 miejsce: Piotr Wasilewicz – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Kacper Sobczak – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Hanna Szubertowska – IKSK Pakość

 

KATA MŁODZICZEK BIAŁE PASY

1 miejsce: Martyna Górska – Bushi-Do Bydgoszcz

2 miejsce: Martyna Chojnacka – Bushi-Do Bydgoszcz

 

KATA DZIEWCZĄT ŻÓŁTE PASY 8 – 9 LAT

1 miejsce: Iga Daszkiewicz – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Maria Cisak – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Maria Lipińska – IKSK Kruszwica

 

KATA DZIEWCZĄT ŻÓLTE PASY 7 LAT

1 miejsce: Julia Rudnicka – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Marika Grzegorek – Bushi-Do Bydgoszcz

3 miejsce: Wiktoria Kozłowska – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Gabriela Tarasienko – IKSK Inowrocław

 

KATA CHŁOPCÓW POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ 8 – 9 LAT

1 miejsce: Jakub Grzegorek – IKSK Kruszwica

2 miejsce: Jakub Januchowski – IKSK Mogilno

3 miejsce: Xawery Kochaniecki – IKSK Piotrków Kujawski

3 miejsce: Franciszek Kaczmarek – IKSK Kruszwica

 

KATA CHŁOPCÓW POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ 10 – 11 LAT

1 miejsce: Miłosz Dyrdul – Bushi-Do Bydgoszcz

2 miejsce: Szymon Strawa – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Michał Giszter – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Franciszek Głowacki – IKSK Inowrocław

 

KATA DZIEWCZĄT POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ 8 – 9 LAT

1 miejsce: Róża Wojciechowska – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Zofia Walenciak – IKSK Mogilno

3 miejsce: Maja Skrzypczak – IKSK Strzelno

3 miejsce: Martyna Skowron – IKSK Kruszwica

 

KIHON 6 LAT

1 miejsce: Natan Matuszewski – Bushi-Do Bydgoszcz

2 miejsce: Adam Jakubowski – DOJO Toruń

3 miejsce: Jan Grzegorek – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Paweł Glanc IKSK Orchowo

 

KATA POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ MŁODZICZKI, KADETKI

1 miejsce: Kinga Majcherczyk – Bushi-Do Bydgoszcz

2 miejsce: Martyna Trudzińska – SHOOTERS Konin

3 miejsce: Joanna Arnold – Bushi-Do Bydgoszcz

3 miejsce: Wiktoria Gizicka – Bushido Bydgoszcz

 

KATA POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ KADET, JUNIOR

1 miejsce: Bartłomiej Strawa – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Adrian Adamczewski – SHOOTERS Konin

3 miejsce: Kacper Lisiecki – IKSK Piotrków Kujawski

 

KATA DZIEWCZĄT POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ 10 – 11 LAT

1 miejsce: Kinga Majcherczyk – Bushi-Do Bydgoszcz

2 miejsce: Julia Dzielak – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Aniela Dzedzej – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Kinga Maciejewska – Yamabushi Bydgoszcz

 

 

KATA CHŁOPCÓW POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ 12 – 13 LAT MŁODZICY

1 miejsce: Miłosz Dydrul – Bushi-Do Bydgoszcz

2 miejsce: Franciszek Głowacki – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Bartłomiej Strawa – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Kacper Lisiecki – IKSK Piotrków Kujawski

 

KIHON DZIEWCZĘTA 7 – 8 LAT

1 miejsce: Natalia Piniarska MUSASHI Żnin

2 miejsce: Izabela Sztrait – MUSASHI Żnin

3 miejsce: Zofia Jackowska – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Inga Szymaniak – IKSK Mogilno

 

KATA BIAŁE PASY 7 LAT

1 miejsce: Mikołaj Burek – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Kacper Kaleta – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Tymon Pobudkiewicz – Bushi-Do Bydgoszcz

3 miejsce: Filip Bartczak – IKSK Inowrocław

 

KATA CHŁOPCÓW ŻÓŁTE PASY 10 – 11 LAT

1 miejsce: Mateusz Jurczykowski – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Fabian Sojka – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Wojciech Siwa – Bushi-Do Bydgoszcz

3 miejsce: Mikołaj Wojewoda – IKSK Piotrków Kujawski

 

KIHON CHŁOPCY

1 miejsce: Karol Płoski – DOJO Toruń

2 miejsce: Natan Banaś – RONIN Toruń

3 miejsce: Adam Kołodziejczyk – DOJO Toruń

3 miejsce: Bartosz Gawroński – DOJO Toruń

 

KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCY 8 – 9 LAT (- 32 KG)

1 miejsce: Jakub Januchowski – IKSK Mogilno

2 miejsce: Jakub Grzegorek – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Bogusław Szatkowski – Bushido Bydgoszcz

3 miejsce: Maciej Graczyk – IKSK Mogilno

 

KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 7 LAT

1 miejsce: Tymon Pobudkiewicz – Bushi-Do Bydgoszcz

2 miejsce: Wojciech Gierczyk – Bushi-Do Bydgoszcz

3 miejsce: Karol Płoski – DOJO Toruń

3 miejsce: Krzysztof Zuchniarek – IKSK Kruszwica

 

KUMITE INDYWIDUALNE CHŁPOCÓW 10 – 11 LAT (+ 35 KG)

1 miejsce: Gracjan Grobelny – Bushi-Do Bydgoszcz

2 miejsce: Szymon Serocki – DOJO Toruń

3 miejsce: Szymon Strawa – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Jakub Sitko – IKSK Mogilno

  

KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA 8 – 9 LAT (- 28 KG)

1 miejsce: Zofia Napieralska – Bushido Bydgoszcz

2 miejsce: Iga Daszkiewicz – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Maria Lipińska – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Maja Skrzypczak – IKSK Strzelno

 

KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA 8 – 9 LAT (+ 28 KG)

1 miejsce: Róża Wojciechowska – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Liliana Kawa – Bushido Bydgoszcz

3 miejsce: Julia Kuc – IKSK Janikowo

3 miejsce: Inga Szymaniak – IKSK Mogilno

 

KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12 – 13 LAT (- 45 KG)

1 miejsce: Bartłomiej Strawa – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Szymon Strawa – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Franciszek Głowacki – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Kacper Lisiecki – IKSK Piotrków Kujawski

 

KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8 – 9 LAT (+ 32 KG)

1 miejsce: Gracjan Grobelny – Bushi-Do Bydgoszcz

2 miejsce: Xawery Kochaniecki – IKSK Piotrków Kujawski

3 miejsce: Jarosław Matyjasik – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Filip Tarasienko – IKSK Inowrocław

 

KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCY 10 -11 LAT (- 35 KG)

1 miejsce: Filip Tarasienko – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Jakub Januchowski – IKSK Mogilno

3 miejsce: Franciszek Głowacki – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Fabian Sojka – Yamabushi Bydgoszcz

 

FANTOM KUMITE CHŁOPCÓW 6 – 7 LAT I MŁODSI

1 miejsce: Filip Głowacki – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Stanisław Furche – IKSK Orchowo

3  miejsce: Adam Kołodziejczyk – DOJO Toruń

3 miejsce: Natan Matuszewski – Bushi-Do Bydgoszcz

 

FANTOM KUMITE DZIEWCZĘTA 6 – 7 LAT I MŁODSI

1 miejsce: Maria Kamelska – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Michalina Ciupa – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Melania Warmuz – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Alicja Głowacka – IKSK Inowrocław

 

KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA 10 – 11 LAT (- 35 KG)

1 miejsce: Aniela Dzedzej – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Julia Dzielak – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Zuzanna Gorzkiewicz – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Sara Talaczyńska – IKSK Orchowo

  

KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA – 7 LAT

1 miejsce: Gabriela Tarasienko – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Marika Grzegorek – Bushi-Do Bydgoszcz

3 miejsce: Julia Rudnicka -  Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Aleksandra Glanc – IKSK Orchowo

 

KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA 10 – 11 LAT (+ 35 KG)

1 miejsce: Tatiana Różańska –  DOJO Toruń

2 miejsce: Kinga Majcherczyk – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Martyna Walichnowska – IKSK Orchowo

3 miejsce: Kinga Maciejewska – Yamabushi Bydgoszcz

 

KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCY 12 – 13 LAT (+ 45 KG)

1 miejsce: Marcel Śniegowski – EMPI Dopiewo

2 miejsce: Filip Frontczak – EMPI Dopiewo

3 miejsce: Kacper Lisiecki – IKSK Piotrków Kujawski

3 miejsce: Bartosz Korpalski – DOJO Toruń

 

KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA 12 – 13 LAT OPEN

1 miejsce: Amelia Jaroszewska – DOJO Toruń

2 miejsce: Anna Urbańska – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Weronika Wiczyńska – RONIN Toruń

3 miejsce: Martyna Trudzińska – SHOOTERS Konin

 

KUMITE INDYWIDUALNE KADECI – 55 KG

1 miejsce: Bartłomiej Strawa – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Mikołaj Talaczyński – IKSK Orchowo

3 miejsce: Kacper Lisiecki – IKSK Piotrków Kujawski

3 miejsce: Bartosz Rewers – IKSK Orchowo

 

KUMITE INDYWIDUALNE KADECI + 55 KG

1 miejsce: Antoni Pietrzak – MUSASHI Żnin

2 miejsce: Bartosz Komsta – EMPI Dopiewo

3 miejsce: Adrian Adamczewski SHOOTERS Konin

3 miejsce: Rafał Kostrzewa – MUSASHI Żnin

 

KUMITE INDYWIDUALNE KADETEK 14 – 15 LAT OPEN

1 miejsce: Roksana Korpalska – DOJO Toruń

2 miejsce: Katarzyna Kosiak – IKSK Orchowo

3 miejsce: Sylwia Rybarczyk IKSK

3 miejsce: Nadia Różańska – DOJO Toruń

 

KUMIET INDYWIDUALNE JUNIORÓW

1 miejsce: Hubert Kaźmierczak – IKSK Mogilno

2 miejsce: Kacper Woźnica – IKSK Janikowo

3 miejsce: Mikołaj Talaczyński – IKSK Orchowo

3 miejsce: Szymon Zaleta – IKSK Pakość

 

 

 

KLASYFIKACJA

 

KLUB

MIEJSCE I

MIEJSCE II

MIEJSCE III

IKS KARATE  (wszystkie sekcje)

13

21

59

YAMABUSHI

13

11

9

BUSHI-DO

13

4

3

DOJO

6

2

7

MUSHASHI

2

1

1

BUSHIDO

1

1

4

EMPI

1

2

-

SHOOTERS

-

2

2

RONIN

-

1

3

 

 

REGULAMIN

II

TURNIEJU KARATE O PUCHAR BURMISTRZA KRUSZWICY

         

 

Cel zawodów:

Wyłonienie najlepszych zawodników i zawodniczek w poszczególnych konkurencjach, popularyzacja sportów walki oraz propagowanie kultury fizycznej, zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży w ramach V Kruszwickich Dni Sportu. Podniesienie poziomu sportowego poprzez zwiększenie ilości rozgrywanych zawodów według przepisów WKF. Włączenie zawodów do rywalizacji w ramach Powiatowej Ligi Karate.

 

Główny organizator: INOWROCŁAWSKI  KLUB  SPORTOWY  KARATE

Przy współudziale: Urzędu Miejskiego w Kruszwicy

Centrum Kultury i Sportu „Ziemowit” w Kruszwicy

Zespołu Oświaty i Wychowania w Kruszwicy

Patronat :  Burmistrz Kruszwicy

 

Termin i miejsce zawodów :  18.06.2017 r. /niedziela/godz. 9.30   przewidywane zakończenie godz. 15.30

 Kruszwica   Hala Widowiskowo Sportowa przy ulicy Kujawskiej 20

Zgłoszenia: Do 14.06.2017 r e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

KONKURENCJE

 

TOR PRZESZKÓD

1. 6 lat i młodsi; razem dziewczęta i chłopcy

2. 7 lat j/w

 

KIHON – [nie startujący w kata]; osobno chłopcy i dziewczęta]

Chłopcy

3. 6 lat i młodsi

4. 7 – 8 lat

Dziewczęta

5. 6 lat i młodsze

6. 7 – 8 lat

 

Techniki konkurencji KIHON, sędzia zapowiada i liczy techniki.

3x do przodu oi-zuki [przy ostatniej technice KIAI ]

3x do tyłu age-uke                [przy ostatniej technice KIAI ]

3x do przodu mae-geri         [przy ostatniej technice KIAI ]

3x do tyłu  gedan-barai        [przy ostatniej technice KIAI ]

 

KATA INDYWIDUALNE -  BIAŁE PASY [chłopcy i dziewczęta osobno] kata taikyoku shodan, w finale tokui kata.

Chłopcy

  1. 7 lat i młodsi
  2. 8 – 9 lat
  3. 10 – 11 lat
  4. Młodzicy 12 – 13 lat

Dziewczęta

  1. 7 lat i młodsze
  2. 8 – 9 lat
  3. 10 – 11 lat
  4. Młodziczki 12 – 13 lat

Zawodnicy z tej konkurencji nie mogą startować w kihon.

 

KATA INDYWIDUALNE -  ŻÓŁTE PASY [chłopcy i dziewczęta osobno] propozycja kata taikyoku shodan, heian shodan na przemian w finale tokui kata.

Chłopcy

  1. 7 lat i młodsi
  2. 8 – 9 lat
  3. 10 – 11 lat
  4. Młodzicy 12 – 13 lat
  5. Kadeci 14 – 15 lat ( białe, żółte pasy )

Dziewczęta

  1. 7 lat i młodsze
  2. 8 – 9 lat
  3. 10 – 11 lat
  4. Młodziczki 12 – 13 lat
  5. Kadetki 14 – 15 lat ( białe, żółte pasy )

 

KATA INDYWIDUALNE – POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ

[chłopcy i dziewczęta osobno] propozycja minimum 3 kata wg. stopni.

Chłopcy

  1. 7 lat i młodsi
  2. 8 – 9 lat
  3. 10 – 11 lat
  4. Młodzicy 12 – 13 lat
  5. Kadeci 14 – 15 lat
  6. Juniorzy 16 – 17 lat

Dziewczęta

  1. 7 lat i młodsze
  2. 8 – 9 lat
  3. 10 – 11 lat
  4. Młodziczki 12 – 13 lat
  5. Kadetki 14 – 15 lat
  6. Juniorzy 16 – 17 lat

 

KATA DRUŻYNOWE [3 osobowe]

  1. – 39. Trzy kategorie (wiek, stopień) według zgłoszeń.

 

FANTOM-KUMITE

  1. 6 -7 lat i młodsi chłopcy nie startujący w kumite
  2. 6 -7 lat i młodsze dziewczęta nie startujące w kumite

 

KUMITE INDYWIDUALNE ( dwie wagi według zgłoszeń )

  1. 7 lat i młodsi ( open )
  2. 8 – 9 lat
  3. 10 – 11 lat
  4. Młodzicy 12 – 13 lat
  5. Kadeci 14 – 15 lat
  6. Juniorzy 16 – 17 lat
  7. 7 lat i młodsze ( open )
  8. 8 – 9 lat
  9. 10 – 11 lat
  10. Młodziczki 12 – 13 lat
  11. Kadetki 14 – 15 lat

 

Opis konkurencji -  informacje dodatkowe:

Konkurencja nr 1,2 Start z leżenia tyłem, bieg na czworakach do słupka, wejście do szarfy/koła/ przełożenie przez głowę i pozostawienie jej na miejscu, z powrotem „kraby tyłem” do wyznaczonego miejsca, następnie bieg przodem do mety. Mierzymy czas                 i oceniamy prawidłowe wykonanie.

Kihon -  według zasady 3 kroków /Zenkutsu-dachi/, do przodu cios prosty /Oi-zuki/, do tyłu 3 kroków z blokiem dolnym /Age uke/. Do przodu mae-geri do tyłu gedan-barai. Trenerzy decydują o udziale zawodnika w kihon lub kata.

Kata drużynowe – podział na dwie-trzy grupy wiekowe i/lub zaawansowania według zgłoszeń, bez podziału na płeć, dopuszczone drużyny mieszane.

Konkurencje kata -  według przepisów WKF z następującymi zmianami: białe pasy min. jedno kata, żółte min. dwa kata, pomarańczowe i wyżej min. trzy kata ( propozycja do omówienia z trenerami w dniu zawodów ).

Konkurencja fantom  czas prezentacji 30 sekund, dwóch zawodników wykonuje jednocześnie techniki przy stojakach na zaznaczone strefy.  Zaliczane będą techniki efektywne a za dotknięcie stojaka naliczane będą punkty ujemne. Oceniana jest przydatność    i forma technik w kumite ( kime, dystans, biodro, odległość techniki od celu).

Konkurencje  kumite -  według przepisów WKF z następującymi zmianami czas walki 7 lat, 8 – 9 lat 1 min. , 10-11 lat i młodzicy 1,5 min. , pozostali 2 min.       

W konkurencjach kumite  obowiązują aktualne badania lekarskie i ubezpieczenie. 

W zgłoszeniach decyduje dzienna data urodzenia zawodnika. 

W sprawach nieujętych w powyższym regulaminie a wynikających z przebiegu    rozgrywek decyduje Sędzia Główny Zawodów.

Organizator nie odpowiada za rzeczy zaginione podczas zawodów.

Opłata startowa: 30zł konkurencje indywidualne, 30 drużynowe ( IKSK za udział 30 zł).Płatne w biurze zawodów  w godz. 8.30 - 9.15.

 

 

UWAGA !

Dla zwycięzców / pierwsze trzy miejsca / przewidziano dyplomy i medale. Przewidziano dodatkowo dyplomy i medale uczestnictwa dla najmłodszych uczestników.

Zawody włączone do Ligi Karate, po zakończonych rozgrywkach ogłoszeni zostaną zwycięzcy( I m ) poszczególnych konkurencji Ligi, wręczone zostaną dyplomy i puchary.

Ranking Ligi opublikowany zostanie  na naszej stronie 

Nasi sponsorzy!

                 

Kontakt

Add: ul. Łokietka 6a, 88-100 Inowrocław   Mariusz Kaczmarek Telefon: 692-567-617 Email: melon-ino@wp.pl
tel. +48 512-945-295   Arkadiusz Padniewski Telefon: 698-406-786 Emailpadniewski@op.pl
Email: ikskarate@ikskarate.com   Łukasz Gwizdalski Telefon: 793-295-997 Emaillukaszgwizdalski@gmail.com
      Bartłomiej Karski Telefon: 793-797-764 Emailkarnol@poczta.fm
Nr konta IKSK: 3410901069 00000000 07014152 Bank Zachodni WBK S.A. O/Inowrocław
JSN Ares template designed by JoomlaShine.com