See PRO editionSee PRO edition

Inowrocławski Klub Sportowy Karate

Heijne Camp 2017

Turniej Karate WKF

Obóz zimowy 2017

W sobotę 18 listopada odbył się Turniej Karate o Puchar Burmistrza Janikowa, w którym uczestniczyło  180 zawodników z naszego regionu. To  drugie po Turnieju w Kruszwicy zawody V Edycji Ligi Karate, która zakończy się Mikołajkowym Turniejem Sztuk Walki w Inowrocławiu. Zawody w Janikowie zorganizowano przy współpracy z miejscowym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji a puchary dla najlepszych zawodników ufundował Burmistrz Janikowa. Patronem Ligi jest Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu. 

Relacja foto z zakończonego turnieju :)

TURNIEJ KARATE O PUCHAR BURMISTRZA JANIKOWA - WYNIKI

 

KENJUTSU KADET + 170 cm

1 miejsce: Kacper Kacprzak – Gakko Łabiszyn

2 miejsce: Łukasz Wysocki – Rondo Inowrocław

3 miejsce: Marceli Błażejewski – Rondo Inowrocław

 

KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY CHŁOPCY 10-11 LAT

1 miejsce: Bartosz Kitowski – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Mikołaj Jakubowski – IKSK Piotrków Kujawski

3 miejsce: Adam Szwedziński – EMPI Dopiewo

 

KENJUTSU DO 8 LAT DO 135 cm

1 miejsce: Olivier Raczyński – Gakko Łabiszyn

2 miejsce: Zofia Burenkow – Gakko Łabiszyn

3 miejsce: Jagoda Kowalska – Gakko Łabiszyn

 

KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY CHŁOPCY 8-9 LAT

1 miejsce: Bartosz Kitowski – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Kacper Kaleta - Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Paweł Zieliński – IKSK Gniewkowo

3 miejsce: Norbert Czepczyński – IKSK Gniewkowo

 

KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT

1 miejsce: Zuzanna Gorzkiewicz, Anna Urbańska, Julia Dzielak – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Amelia Urbaniak, Weronika Świś, Amelia Kranz – Gakko Łabiszyn

3 miejsce: Aleksandra Malik, Magdalena Malik, Anna Malik – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Natalia Szkudlarek, Nadia Włodarczyk, Maja Skrzypczak – IKSK Kruszwica

 

KATA INDYWIUDALNE BIAŁE PASY DZIEWCZĘTA MŁODZICZKI 12-13 LAT

1 miejsce: Marta Maciejewska - Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Marcelina Maciejewska - Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Kinga Wiśniewska - Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Nadia Ostrowicka – Yamabushi Bydgoszcz

 

KENJUTSU PIERWSZY KROK DO 8 LAT DO 135 CM

1 miejsce: Konrad Fijałek – Rondo Inowrocław

2 miejsce: Wojciech Parczyński – Rondo Inowrocław

3 miejsce: Dawid Łuczka – Rondo Inowrocław

 

KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY CHŁOPCY 10-11 LAT

1 miejsce: Mateusz Jurczykowski - Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Fabian Sojka - Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Jeremiasz Zenelt - Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Mikołaj Wojewoda – IKSK Piotrków Kujawski

 

KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY DZIEWCZĘTA 10-11 LAT

1 miejsce: Marta Maciejewska - Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Iga Wiśniewska - Yamabushi Bydgoszcz

3  miejsce: Vanessa Czyżewska - Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Nadia Ostrowicka – Yamabushi Bydgoszcz

 

KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY DZIEWCZĘTA 10-11 LAT

1 miejsce: Aniela Dzedzej - Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Anna Malik – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Kinga Podhorodecka – IKSK Mogilno

 

KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA KADETKI BIAŁE ŻÓŁTE PASY 14-15 LAT

1 miejsce: Magdalena Malik – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Aleksandra Malik – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Natalia Sender – IKSK

 

KATA INDYWIDUALNE  DZIEWCZĘTA MŁODZICZKI ŻÓŁTE PASY 12-13 LAT

1 miejsce: Aleksandra Malik – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Magdalena Malik – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Natalia Sender – IKSK

 

TOR PRZESZKÓD 7 LAT CHŁOPCY

1 miejsce: Oskar Gronowski – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Filip Głowacki – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Jan Winnicki – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Maciej Wegner – Yamabushi Bydgoszcz

 

TOR PRZESZKÓD DZIEWCZĄT 7 LAT

1 miejsce: Natalia Szkudlarek – IKSK Kruszwica

2 miejsce: Lena Dota – IKSK Janikowo

3 miejsce: Wiktoria Kozłowska – IKSK Kruszwica

 

KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY DZIEWCZĘTA 8-9 LAT

1 miejsce: Iga Daszkiewicz – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Iga Wiśniewska – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Amelia Smoczyńska – Empi Dopiewo

3 miejsce: Izabela Jakubowska – IKSK Piotrków Kujawski

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ CHŁOPCY MŁODZICY 12-13 LAT

1 miejsce: Mikołaj Joachimiak – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Marceli Błażejewski – Gakko Łabiszyn

3 miejsce: Kacper Lisiecki – IKSK Piotrków Kujawski

3 miejsce: Bartłomiej Strawa – IKSK Inowrocław

 

TOR PRZESZKÓD CHŁOPCY 6 LAT

1 miejsce: Igor Chochliński – IKSK Janikowo

2 miejsce: Cezary Trzecki – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Bartek Suszyński IKSK Piotrków Kujawski

3 miejsce: Jan Uszyński – IKSK Janikowo

 

TOR PRZESKÓD DZIEWCZĘTA 6 LAT

1 miejsce: Hanna Walczak – IKSK Janikowo

2 miejsce: Emilia Krusińska - IKSK

3 miejsce: Jagoda Skrzypczak – IKSK Strzelno

3 miejsce: Nina Kurowska – Dojo Toruń

 

KENJUTSU DZIECI DO 125 CM

1 miejsce: Bartłomiej Suliński – Gakko Łabiszyn

2 miejsce: Amelia Urbaniak – Gakko Łabiszyn

3 miejsce: Karol Woźniak – Gakko Łabiszyn

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ CHŁOPCY 10-11 LAT

1 miejsce: Filip Tierling – Empi Poznań

2 miejsce: Szymon Strawa – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Franciszek Głowacki – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Jakub Grzegorek – IKSK Inowrocław

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ CHŁOPCY KADECI 14-15 LAT

1 miejsce: Mateusz Samól – Empi Dopiewo

2 miejsce: Marceli Błażejewski – Gakko Łabiszyn

3 miejsce: Bartosz Rewers – IKSK Orchowo

3 miejsce: Mikołaj Talaczyński – IKSK Orchowo

 

KIHON DZIEWCZĘTA 6 LAT

1 miejsce: Gabriela Graczyk – IKSK Piotrków Kujawski

2 miejsce: Nina Kurowska - Dojo Toruń

3 miejsce: Jagoda Skrzypczak – IKSK Strzelno

3 miejsce: Agata Grecman – IKSK Inowrocław

 

KIHON DZIEWCZĘTA 7-8 LAT

1 miejsce: Melania Warmuz – IKSK Kruszwica

2 miejsce: Amelia Nowakowska – IKSK Janikowo

3 miejsce: Julia Śmigiel – IKSK Orchowo

3 miejsce: Weronika Kopańska – IKSK Kruszwica

 

KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY DZIEWCZĘTA 7 LAT I MŁODSZE

1 miejsce: Wiktoria Kozłowska – IKSK Kruszwica

2 miejsce: Natalia Szkudlarek – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Maria Kamelska – IKSK Inowrocław

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ KADETKI DZIEWCZĘTA 14-15 LAT

1 miejsce: Weronika Świś – Gakko Łabiszyn

2 miejsce: Katarzyna Kosiak – IKSK Orchowo

3 miejsce: Sylwia Rybarczyk – IKSK Orchowo

3 miejsce: Julia Kopańska – IKSK Kruszwica

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ CHŁOPCY 8-9 LAT

1 miejsce: Jakub Grzegorek – IKSK Kruszwica

2 miejsce: Franciszek Kaczmarek – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Jakub Gniadek – Dojo Toruń

3 miejsce: Krzysztof Zuchniarek – IKSK Kruszwica

 

KENJUSTU -150 CM

1 miejsce: Amelia Kranz – Gakko Łabiszyn

2 miejsce: Jakub Przymuszewski – Rondo Inowrocław

3 miejsce: Jakub Królik – Rondo Inowrocław

 

KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY CHŁOPCY 8-9 LAT

1 miejsce: Bartosz Kitowski – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Mikołaj Burek – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Filip Głowacki – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Hubert Kacprowicz – IKSK Złotniki Kujawskie

 

KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY DZIEWCZĘTA 8-9 LAT

1 miejsce: Iga Daszkiewicz – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Zofia Burenkow – Gakko Łabiszyn

3 miejsce: Hanna Wiesiołowska – IKSK Gniewkowo

3 miejsce: Julia Rudnicka – Yamabushi Bydgoszcz

 

KATA INDYWIDUALNE ZÓŁTE PASY CHŁOPCY 12-13 LAT

1 miejsce: Mikołaj Joachimiak – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Wiktor Głuszak – IKSK Gniewkowo

3 miejsce: Mikołaj Wojewoda – IKSK Piotrków Kujawski

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ DZIEWCZĘTA 10-11 LAT

1 miejsce: Amelia Kranz – Gakko Łabiszyn

2 miejsce: Róża Wojciechowska – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Aniela Dzedzej - Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Julia Dzielak – IKSK Inowrocław

 

KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW

1 miejsce: Dawid Suliński, Igor Kępa, Emil Śmierzchalski – Gakko Łabiszyn

2 miejsce: Wiktor Głuszak, Paweł Zieliński, Norbert Czepczyński – IKSK Gniewkowo

3 miejsce: Krzysztof Zuchowski, Franciszek Kaczmarek, Jakub Grzegorek – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Kacper Sandecki, Patryk Olszewski, Hieromim Jackowski – IKSK Kruszwica

 

KENJUTSU MŁODZIK – 160 CM

1 miejsce: Robert Głowacki – JJIKSK

2 miejsce: Mikołaj Rzyski – Rondo Inowrocław

3 miejsce: Weronika Świś – Gakko Łabiszyn

 

KIHON CHŁOPCY 7-8 LAT

1 miejsce: Karol Woźniak – Gakko Łabiszyn

2 miejsce: Hubert Stawowski – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Jakub Lewandowski – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Szymon Zakrzewski – IKSK Piotrków Kujawski

 

KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY 7 LAT I MŁODSI CHŁOPCY

1 miejsce: Aleksander Hek – Yamabishi Bydgoszcz

2 miejsce: Jan Winnicki – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Tymoteusz Burenkow – Gakko Łabiszyn

3 miejsce: Maciej Wegner – Yamabushi Bydgoszcz

 

 

KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY CHŁOPCY 7 LAT I MŁODSI

1 miejsce: Błażej Michałek - Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Mikołaj Burek – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Oskar Gronowski – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Filip Głowacki – IKSK Inowrocław

KENJUTSU -140 CM

1 miejsce: Igor Kępa – Gakko Łabiszyn

2 miejsce: Emil Śmierzchalski – Gakko Łabiszyn

3  miejsce: Ksawery Ograbek – Rondo Inowrocław

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ DZIEWCZĘTA 8-9 LAT

1 miejsce: Iga Daszkiewicz – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Róża Wojciechowska – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Amelia Urbaniak – Gakko Łabiszyn

3 miejsce: Julia Rudnicka – Yamabushi Bydgoszcz

 

KOBUDO DZIECI DO LAT 9

1 miejsce: Adrian Buczkowski – Rondo Inowrocław

2 miejsce: Jakub Królik – Rondo Inowrocław

3 miejsce: Aniela Buczkowska – Rondo Inowrocław

 

KOBUDO DZIECI DO LAT 7

1 miejsce: Adrian Buczkowski – Rondo Inowrocław

2 miejsce: Aniela Buczkowska – Rondo Inowrocław

 

KIHON 6 LAT

1 miejsce: Tomasz Domeradzki – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Szymon Radzimski – JJ IKSK

3 miejsce: Jan Grzegorek – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Mikołaj Badziński – IKSK Kruszwica

 

KOBUDO KADET

1 miejsce: Mikołaj Rzyski – Rondo Inowrocław

2 miejsce: Łukasz Wysocki – Rondo Inowrocław

3 miejsce: Kacper Kacprzak – Rondo Inowrocław

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ MŁODZICZKI DZIEWCZĘTA 12-13 LAT

1 miejsce: Julia Dzielak – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Weronika Świś – Gakko Łabiszyn

3 miejsce: Anna Urbańska – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Zuzanna Gorzkiewicz – IKSK Inowrocław

 

KUMITE INDYWIDUALNE SANBON CHŁOPCY 10-1 LAT

1 miejsce: Filip Tierling - Empi Dopiewo

2 miejsce: Szymon Strawa – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Jakub Sitko – IKSK Mogilno

3 miejsce: Franciszek Kaczmarek – IKSK Inowrocław 

 

FANTOM-KUMITE 6-7 LAT I MŁODSZE DZIEWCZĘTA

1 miejsce: Maria Kamelska – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Jagoda Skrzypczak – IKSK Strzelno

3 miejsce: Agata Grecman – IKSK Inowrocław

 

FANTOM-KUMITE 6-7 LAT I MŁODSI CHŁOPCY

1 miejsce: Filip Głowacki – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Mikołaj Burek – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Jan Grzegorek – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Mateusz Kaczmarek – IKSK Kruszwica

 

KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCY 10-11 LAT

1 miejsce: Filip Tarasienko – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Franciszek Głowacki – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Jakub Jakubowski – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Adam Szwedziński – Empi Dopiewo

 

KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCY 8-9 LAT

1 miejsce: Jakub Gniadek – Dojo Toruń

2 miejsce: Kacper Kaleta - Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Jakub Grzegorek – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Maciej Graczyk – IKSK Mogilno

 

KUMITE INDYWIDUALNE 7 LAT I MŁODSI (OPEN)

1 miejsce: Maciej Wegner – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Jan Winnicki – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Oskar Gronowski – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Aleksander Hek – Yamabushi Bydgoszcz

 

KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICY 12-13 LAT CHŁOPCY

1 miejsce: Adam Szwedziński – Empi Poznań

2 miejsce: Szymon Strawa – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Franciszek Głowacki – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Bartłomiej Strawa – IKSK Inowrocław

 

KUMITE INDYWIDUALNE 7 LAT I MŁODSZE DZIEWCZĘTA (OPEN)

1 miejsce: Gabriela Tarasienko – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Lena Dota – IKSK Janikowo

3 miejsce: Maria Kamelska – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Wiktoria Kozłowska – IKSK Kruszwica

 

KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCY 8-9 LAT

1 miejsce: Mateusz Jurczykowski - Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Fabian Sojka - Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Krzysztof Domachowski – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Hieronim Jackowski – IKSK Kruszwica

 

KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 LAT – 28 KG

1 miejsce: Iga Daszkiewicz – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Gabriela Tarasienko – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Julia Rudnicka – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Alicja Głowacka – IKSK Inowrocław

 

KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA KADETKI 14-15 LAT

1 miejsce: Katarzyna Kosiak – IKSK Orchowo

2 miejsce: Sylwia Rybarczyk – IKSK Orchowo

3 miejsce: Natalia Sender - IKSK

3 miejsce: Julia Kacprowicz – IKSK Złotniki Kujawskie

 

KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICY CHŁOPCY 12-13 LAT

1 miejsce: Bartłomiej Strawa – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Mikołaj Joachimiak - Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Filip Frontczak – Yamabushi Bydgoszcz

 

KUMITE INDYWIDUALNE KADECI CHŁOPCY 14-15 LAT

1 miejsce: Mateusz Samól - Empi Dopiewo

2 miejsce: Bartłomiej Strawa – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Mikołaj Talaczyński - IKSK Orchowo

3 miejsce: Bartosz Rewers - IKSK Orchowo

 

KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICZKI DZIEWCZĘTA 12-13 LAT

1 miejsce: Martyna Walichnowska - IKSK Orchowo

2 miejsce: Natalia Sender - IKSK

3 miejsce: Kinga Podhorecka - IKSK

3 miejsce: Weronika Świś – Gakko Łabiszyn

 

KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA 10-11 LAT

1 miejsce: Aniela Dzedzej – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Anna Urbańska – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Julia Dzielak – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Zuzanna Gorzkiewicz – IKSK Inowrocław

 

KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 LAT + 28 KG

1 miejsce: Róża Wojciechowska – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Amelia Smoczyńska – Empi Dopiewo

3 miejsce: Aleksandra Glanc – IKSK Orchowo

3 miejsce: Maja Skrzypczak – IKSK Kruszwica

 

KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA MŁODZICZKI 12-13 LAT

1 miejsce: Anna Urbańska – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Zofia Walenciak - IKSK Orchowo

3 miejsce: Amelia Kranz - Gakko Łabiszyn

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK ZAWODÓW - Iga Daszkiewicz Yamabushi Bydgoszcz

  

KLASYFIKACJA

 

KLUB

MIEJSCE I

MIEJSCE II

MIEJSCE III

IKS KARATE  (wszystkie sekcje)

21

27

68

YAMABUSHI

20

14

15

GAKKO

7

8

7

EMPI

5

1

2

RONDO

4

7

6

DOJO

1

1

2

 

 

REGULAMIN
II
TURNIEJU KARATE O PUCHAR BURMISTRZAJANIKOWA

Cel zawodów:

Wyłonienie najlepszych zawodników i zawodniczek w poszczególnych konkurencjach, popularyzacja sportów walki oraz propagowanie kultury fizycznej, zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży. Podniesienie poziomu sportowego poprzez zwiększenie ilości rozgrywanych zawodów. Włączenie zawodów do rywalizacji w ramach V Powiatowej Ligi Karate.

 

Główny organizator: INOWROCŁAWSKI  KLUB  SPORTOWY  KARATE

Przy współudziale: Urzędu Miejskiego w Janikowie

Ośrodka Sportu i Rekreacji w Janikowie

Patronat :  Burmistrz Janikowa

Termin i miejsce zawodów :  

18.11.2017 r. /sobota/godz. 9.30 - przewidywane zakończenie godz. 15.30                                                                                                      

Janikowo  Hala Widowiskowo Sportowa przy ulicy Głównej 43

Zgłoszenia: Do 16.11.2017 r e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tu znajdziecie treść całego regulaminu

Nasi sponsorzy!

                       

Kalendarz klubowy

Poprzedni miesiąc Listopad 2018 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 44 1 2 3 4
week 45 5 6 7 8 9 10 11
week 46 12 13 14 15 16 17 18
week 47 19 20 21 22 23 24 25
week 48 26 27 28 29 30

Kalendarz imprez

Brak wydarzeń

Kontakt

Add: ul. Łokietka 6a, 88-100 Inowrocław   Mariusz Kaczmarek Telefon: 692-567-617 Email: melon-ino@wp.pl
tel. +48 512-945-295   Arkadiusz Padniewski Telefon: 698-406-786 Emailpadniewski@op.pl
Email: ikskarate@ikskarate.com   Łukasz Gwizdalski Telefon: 793-295-997 Emaillukaszgwizdalski@gmail.com
      Bartłomiej Karski Telefon: 793-797-764 Emailkarnol@poczta.fm
Nr konta IKSK: 3410901069 00000000 07014152 Bank Zachodni WBK S.A. O/Inowrocław
JSN Ares template designed by JoomlaShine.com