See PRO editionSee PRO edition

Inowrocławski Klub Sportowy Karate

Heijne Camp 2017

Turniej Karate WKF

Obóz zimowy 2017

W niedzielę 10 grudnia rozegrano w Powiatowej Hali Sportowej Kujawianka w Inowrocławiu 18 Mikołajkowy Turniej Sztuk Walki, który zakończył V Ligę Karate Powiatu Inowrocławskiego. W zawodach uczestniczyło w sumie ponad 200 zawodników trenujących w sekcjach Inowrocławskiego Klubu Sportowego Karate z Powiatów Inowrocławskiego, Mogileńskiego, Radziejowskiego, karatecy z Bydgoszczy, Torunia, Łabiszyna, Dopiewa k. Poznania  oraz zawodnicy Ju Jitsu, Sport Kenjitsu z Sekcji Inowrocławskich.  

Prezes Mariusz Kaczmarek ocenił V Edycję za rekordową. W trzech turniejach Ligi uczestniczyło zawsze ponad 170 zawodników, a zawody po raz pierwszy rozgrywano według olimpijskich przepisów Karate WKF ocenianych przez sędziów Polskiego Związku Karate. Obok stałego wsparcia Starostwa Powiatowego w Inowrocławiu - Patrona rozgrywek do organizacji włączyły się Miasto Kruszwica i Miasto Janikowo.

Na zawodach mikołajkowych rozdano ponad 200 książeczek edukacyjnych autorstwa KS – PASJA. Wydawnictwo od kilkunastu lat wspiera nasze zawody zachęcając do nauki i czytania przez zabawę.

 

Wiceprezes Arkadiusz Padniewski odpowiedzialny w klubie za szkolenie sportowe, kieruje największe podziękowania do zawodników oraz rodziców za pomoc, zaufanie i zaangażowanie.



 Wyniki Mikołajkowego Turnieju Sztuk Walki

 

 

KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCY 9 LAT I MNIEJ

1 miejsce: Hubert Grzybek, Bartosz Kitowski, Igor Brzościkowski – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Natan Matuszewski, Jan Rogatty, Tymon Pobudkiewicz – Bushi-Do Bydgoszcz

3 miejsce: Franciszek Kaczmarek, Jakub Grzegorek, Krzysztof Zuchniarek –

3 miejsce: Patryk Olszewski, Kacper Sandecki, Mateusz Kaczmarek -

 

KOBUDO DZIECI

1 miejsce: Adrian Buczkowski – Rondo Inowrocław

2 miejsce: Jakub Królik – Rondo Inowrocław

3 miejsce: Aniela Buczkowska – Rondo Inowrocław

 

KATA DRUŻYNOWE 11-12 LAT CHŁOPCY I DZIEWCZYNKI

1 miejsce: Amelia Urbaniak, Amelia Kranz, Weronika Świś – Gakko Łabiszyn

2 miejsce: Anna Malik, Magdalena Malik, Aleksandra Malik – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Mikołaj Jakubowski, Juliusz Gołębiowski, Mikołaj Wojewoda – IKSK Piotrków Kujawski

3 miejsce: Wiktor Głuszak, Paweł Zieliński, Norbert Czepczyński – IKSK

 

KATA INDYWIDUALNE 8-9 LAT DZIEWCZĘTA

1 miejsce: Iga Daszkiewicz – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Amelia Smoczyńska – Empi Poznań

3 miejsce: Lena Tomaszyk –

3 miejsce: Nikola Drwal –

 

KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY MŁODZICY 11-12 LAT

1 miejsce: Mateusz Jurczykowski – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Krzysztof Wójciak – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Wiktor Głuszak – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Nikodem Nowakowski – IKSK Inowrocław

  

KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY 7 LAT I MŁODSI

1 miejsce: Natan Matuszewski – Bushi-Do Bydgoszcz

2 miejsce: Błażej Michałek – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Maciej Wegner – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Aleksander Hek – Yamabushi Bydgoszcz

 

SPORT KENJUTSU DO LAT 8

1 miejsce: Amelia Urbaniak – Gakko Łabiszyn

2 miejsce: Emil Sadowski – Gakko Łabiszyn

3 miejsce: Cezary Kopczyński – Gakko Łabiszyn

 

KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY 10-11 LAT DZIEWCZĘTA

1 miejsce: Nadia Ostrowicka – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Vanessa Czyżewska – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Agata Konieczka – IKSK Inowrocław

 

KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY 10-11 LAT CHŁOPCY

1 miejsce: Bartosz Kitowski – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Mikołaj Jakubowski –

3 miejsce: Norbert Czepczyński – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Paweł Zieliński – IKSK Inowrocław

 

KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĘTA 8-9 LAT

1 miejsce: Zuzanna Gorzkiewicz, Anna Urbańska, Julia Dzielak – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Zofia Burenkow, Julia Laskowska, Lena Tomaszczyk – Bushi-Do Bydgoszcz

3 miejsce: Maria Lipińska, Martyna Skowron, Melania Warmuz – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Maria Krasucka, Izabela Jakubowska, Martyna Wiśniewska – IKSK Piotrków Kujawski

 

SPORT KENJUTSU DO 7 LAT

1 miejsce: Tymoteusz Burenkow – Gakko Łabiszyn

2 miejsce: Emilia Prusińska – IKSK Ju Jitsu

  

KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY 10-11 LAT CHŁOPCY

1 miejsce: Fabian Sojka – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Mateusz Jurczykowski – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Kacper Koszarek – Yamabishi Bydgoszcz

3 miejsce: Bartosz Kitowski – Yamabushi Bydgoszcz

 

TOR SPRAWNOŚCIOWY CHŁOPCY 6 LAT I MŁODSI

1 miejsce: Bartosz Suszyński

2 miejsce: Igor Chochliński

3 miejsce: Filip Bartczak

3 miejsce: Cezary Trzecki

 

KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY 8-9 LAT CHŁOPCY

1 miejsce: Igor Brzościkowski – Bushi-Do Bydgoszcz

2 miejsce: Bartosz Kitowski – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Kacper Kaleta – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Norbert Czepczński – IKSK Inowrocław

 

KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY 7 LAT I MNIEJ CHŁOPCY

1 miejsce: Mikołaj Burek – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Krzysztof Zuchniarek –

3 miejsce: Błażej Michałek – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Filip Głowacki – IKSK Inowrocław

 

KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY MŁODZICZKI 12-13 LAT DZIEWCZĘTA

1 miejsce: Nadia Ostrowicka – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Aleksandra Malik – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Magdalena Malik – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Vanessa Czyżewska – Yamabushi Bydgoszcz

KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY KADECI 14-15 LAT CHŁOPCY

1 miejsce: Mateusz Jurczykowski – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Wiktor Głuszak – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Nikodem Nowakowski – IKSK Inowrocław

 

KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY 10-11 LAT DZIEWCZĘTA

1 miejsce: Zofia Burenkow – Gakko Łabiszyn

2 miejsce: Anna Malik – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Emilia Chablewska – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Kinga Maciejewska – Yamabushi Bydgoszcz

 

TOR SPRAWNOŚCIOWY DZIEWCZĘTA 7-8 LAT

1 miejsce: Kaja Kępa

2 miejsce: Natalia Szkudlarek

3 miejsce: Maja Dzikowska

3 miejsce: Nikola Drwal

 

TOR SPRAWNOŚCIOWY CHŁOPCY 7-8 LAT

1 miejsce: Oskar Gronowski

2 miejsce: Filip Głowacki

3 miejsce: Patryk Olszewski

3 miejsce: Natan Matuszewski

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ 10-11 LAT DZIEWCZĘTA

1 miejsce: Aniela Dzedzej – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Amelia Kranz – Gakko Łabiszyn

3 miejsce: Martyna Walichnowska – IKSK Orchowo

3 miejsce: Julia Dzielak – IKSK Inowrocław

 

KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY 8-9 LAT CHŁOPCY

1 miejsce: Gracjan Grobelny – Bushi-Do Bydgoszcz

2 miejsce: Kacper Kaleta – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Mikołaj Burek – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Igor Brzościkowski – Yamabushi Bydgoszcz

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ 10-11 LAT CHŁOPCY

1 miejsce: Mateusz Brzościkowski – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Filip Tierling – Empi Poznań

3 miejsce: Mateusz Jurczykowski – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Michał Giszter – IKSK

 

TOR SPRAWNOŚCIOWY DZIEWCZĘTA 6 LAT I MŁODSZE

1 miejsce: Iga Wiśniewska – Dojo Toruń

2 miejsce: Gabriela Rybarczyk

3 miejsce: Julia Radzikowska

3 miejsce: Emilia Prusińska – IKSK Ju Jitsu

 

SPORT KENJUTSU DO 10 LAT

1 miejsce: Zofia Burenkow – Gakko Łabiszyn

2 miejsce: Konrad Fijałek – Rondo Inowrocław

3 miejsce: Dawid Łuczka – Rondo Inowrocław

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ 8-9 LAT DZIEWCZĘTA

1 miejsce: Iga Daszkiewicz – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Amelia Urbaniak – Gakko Łabiszyn

3 miejsce: Agata Grzybek – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Róża Wojciechowska – IKSK Inowrocław

 

KIHON 7-8 LAT DZIEWCZĘTA

1 miejsce: Amelia Nowakowska – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Amelia Krajewska – Bushido Bydgoszcz

3 miejsce: Patrycja Lewandowska – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Jagoda Skrzypczak – IKSK Inowrocław

 

KIHON 6 LAT I MŁODSZE DZIEWCZĘTA

1 miejsce: Gabriela Graczyk – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Pola Konopińska – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Jagoda Skrzypczak – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Iga Wiśniewska – Dojo Toruń

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ 7 LAT I MŁODSI CHŁOPCY

1 miejsce: Gracjan Grobelny – Bushi-Do Bydgoszcz

2 miejsce: Karol Płoski – Dojo Toruń

3 miejsce: Filip Głowacki – IKSK Inowrocław

 

SPORT KENJUTSU -140 CM

1 miejsce: Olivier Raczyński – Gakko Łabiszyn

2 miejsce: Igor Kępa – Gakko Łabiszyn

3 miejsce: Bartosz Kranz – Gakko Łabiszyn

 

KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY 7 LAT I MŁODSZE DZIEWCZĘTA

1 miejsce: Emilia Łożyńska – Dojo Toruń

2 miejsce: Gabriela Tarasienko – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Kaja Kępa – Gakko Łabiszyn

3 miejsce: Wiktoria Kozłowska – IKSK Inowrocław

 

KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY 8-9 LAT DZIEWCZĘTA

1 miejsce: Iga Daszkiewicz – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Zofia Burenkow – Gakko Łabiszyn

3 miejsce: Anna Malik – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Julia Laskowska – Bushi-Do Bydgoszcz

 

 KIHON 6 LAT I MŁODSI CHŁOPCY

 

1 miejsce: Mikołaj Badziński – IKSK Piotrków Kujawski

2 miejsce: Wiktor Zakaszewski – IKSK Pakość

3 miejsce: Aleksander Kubiński – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Bartosz Suszyński – IKSK Piotrków Kujawski

 

SPORT KENJUTSU – 150 CM

1 miejsce: Amelia Kranz – Gakko Łabiszyn

2 miejsce: Jakub Królik – Rondo Inowrocław

3 miejsce: Stanisław Kłóskowicz – Rondo Inowrocław

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ 8-9 LAT CHŁOPCY

1 miejsce: Igor Brzościkowski – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Jakub Grzegorek – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Jakub Gniadek – Dojo Toruń

3 miejsce: Franciszek Kaczmarek – IKSK Inowrocław

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ MŁODZICY 12-13 LAT CHŁOPCY

1 miejsce: Bartłomiej Strawa – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Marceli Błażejewski – Gakko Łabiszyn

 

SPORT KENJUTSU – 170 CM

1 miejsce: Miłosz Zieliński – IKSK Ju Jitsu

2 miejsce: Kacper Szwarc – Gakko Łabiszyn

 

SPORT KENJUTSU + 170 CM

1 miejsce: Marceli Błażejewski – Gakko Łabiszyn

2 miejsce: Kacper Kacprzak – Rondo Inowrocław

 

SPORT KENJUSTU – 150 CM

1 miejsce: Robert Głowacki – IKSK Ju Jistu

2 miejsce: Dawid Suliński – Gakko Łabiszyn

3 miejsce: Weronika Świś – Gakko Łabiszyn

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ MŁODZICZKI 12-13 LAT DZIEWCZĘTA

1 miejsce: Aniela Dzedzej – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Julia Dzielak – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Magdalena Malik – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Amelia Kranz – Gakko Łabiszyn

 

KIHON 7-8 LAT CHŁOPCY

1 miejsce: Natan Matuszewski – Bushi-Do Bydgoszcz

2 miejsce: Jakub Lewandowski – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Franciszek Kowal – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Hubert Głowacki – IKSK Pakość

 

JU JITSU DZIECI

1 miejsce: Tomasz Prusiński – IKSK Ju Jitsu

2 miejsce: Aniela Buczkowska – Rondo Inowrocław

3 miejsce: Adrian Buczkowski – Rondo Inowrocław

 

KUMITE INDYWIDUALNE 10-11 LAT DZIEWCZĘTA + 35 KG

1 miejsce: Anna Urbańska – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Aniela Dzedzej – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Kinga Podhorodecka – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Martyna Walichnowska – IKSK Orchowo

 

KUMITE INDYWIDUALNE 8-9 LAT CHŁOPCY – 30 KG

1 miejsce: Hubert Grzybek – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Jakub Grzegorek – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Kacper Sandecki – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Jakub Gniadek – Dojo Toruń

JU JITSU DZIECI STARSZYCH

1 miejsce: Jakub Królik – Rondo Inowrocław

2 miejsce: Stanisław Kłóskowicz – Rondo Inowrocław

3 miejsce: Wojciech Parczyński – Rondo Inowrocław

 

KUMITE INDYWIDUALNE 7 LAT I MŁODSI (OPEN)

1 miejsce: Tymon Pobudkiewicz – Bushi-Do Bydgoszcz

2 miejsce: Maciej Wegner – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Aleksander Hek – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Karol Płoski – Dojo Toruń

 

JU JITSU

1 miejsce: Robert Głowacki – IKSK Ju Jitsu

2 miejsce: Miłosz Zieliński – IKSK Ju Jitsu

 

KUMITE INDYWIDUALNE 7 LAT I MŁODSZE (OPEN) DZIEWCZĘTA

1 miejsce: Gabriela Tarasienko – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Emilia Łożyńska – Dojo Toruń

3 miejsce: Wiktoria Kozłowska – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Lena Dota IKSK Inowrocław

 

KUMITE INDYWIDUALNE 8-9 LAT DZIEWCZĘTA – 25 KG

1 miejsce: Maria Lipińska – IKSK Kruszwica

2 miejsce: Iga Daszkiewicz – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Alicja Głowacka – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Gabriela Tarasienko – IKSK Inowrocław

 

FANTOM KUMITE 6-7 LAT I MŁODSZE DZIEWCZĘTA

1 miejsce: Gabrysia Rybarczyk – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Pola Konopińska – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Jagoda Skrzypczak – IKSK Inowrocław

KUMITE INDYWIDUALNE 10-11 LAT DZIEWCZĘTA – 35 KG

1 miejsce: Kinga Maciejewska – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Emilia Chaberska – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Julia Dzielak – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Zuzanna Gorzkiewicz – IKSK Inowrocław

 

KUMITE INDYWIDUALNE 8-9 LAT CHŁOPCY + 30 KG

1 miejsce: Filip Tarasienko – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Tymon Pobudkiewicz – Bushi-Do Bydgoszcz

3 miejsce: Maksymilian Chaberski – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Gracjan Grobelny – Bushi-Do Bydgoszcz

 

FANTOM KUMITE 6-7 LAT I MŁODSI CHŁOPCY

1 miejsce: Jan Rogatty – Bushi-Do Bydgoszcz

2 miejsce: Filip Głowacki – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Jakub Tupalski – Ronin Toruń

3 miejsce: Bartosz Suszyński – IKSK Inowrocław

 

KUMITE INDYWIDUALNE 8-9 LAT DZIEWCZĘTA + 25 KG

1 miejsce: Róża Wojciechowska – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Agata Grzybek – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Amelia Smoczyńska – Empi Poznań

3 miejsce: Amelia Urbaniak – Gakko Łabiszyn

 

KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICZKI 12-13 LAT DZIEWCZĘTA

1 miejsce: Anna Urbańska – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Aniela Dzedzej – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Weronika Wiczyńska – Ronin Toruń

3 miejsce: Martyna Walichnowska – IKSK Orchowo

  

KUMITE INDYWIDUALNE 10-11 LAT CHŁOPCY – 35 KG

1 miejsce: Filip Tierling – Empi Poznań

2 miejsce: Franciszek Głowacki – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Fabian Sojka – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Jakub Januchowski – IKSK Inowrocław

 

KUMITE INDYWIDUALNE 10-11 LAT CHŁOPCY + 35 KG

1 miejsce: Gracjan Grobelny – Bushi-Do Bydgoszcz

2 miejsce: Szymon Strawa – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Jakub Sitko – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Mateusz Jurczykowski – Yamabushi Bydgoszcz

 

KUMITE INDYWIDUALNE KADECI 14-15 LAT CHŁOPCY

1 miejsce: Bartosz Komsta – Empi Poznań

2 miejsce: Bartłomiej Strawa – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Filip Frontczak – Empi Poznań

3 miejsce: Mikołaj Talaczyński – IKSK Inowrocław

 

KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICY 12-13 LAT CHŁOPCY – 40 KG

1 miejsce: Filip Tierling – Empi Poznań

2 miejsce: Franciszek Głowacki – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Jakub Januchowski – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Nikodem Nowakowski –

 

KUMITE INDYWIDUALNE JUNIORZY 16-17 LAT CHŁOPCY

1 miejsce: Bartosz Komsta – Empi Poznań

2 miejsce: Mikołaj Talaczyński – IKSK Inowrocław

 

KUMITE INDYWIDUALNE KADETKI 14-15 LAT DZIEWCZĘTA

1 miejsce: Katarzyna Kosiak – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Sylwia Rybarczyk – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Natalia Sender – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Julia Kacprowicz – IKSK Inowrocław

 

KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICY 12-13 LAT CHŁOPCY + 40 KG

1 miejsce: Szymon Strawa – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Bartłomiej Strawa – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Filip Frontczak – Empi Poznań

3 miejsce: Jakub Sitko – IKSK Inowrocław

 

Zwycięzcy Ligi Karate

 

1. Kobudo dzieci.

Buczkowski Adrian Rondo Inowrocław

2. Kata dziewcząt białe pasy 8-9 lat.

Iga Daszkiewicz Yamabushi Bydgoszcz

3. Kata indywidualne -żółte pasy młodzicy 12-13 lat.

Aleksander Hek

4. Kata indywidualne - białe pasy 10-11 lat dziewczęta.

Nadia Ostrowicka Yamabushi Bydgoszcz

5. Kata indywidualne- białe pasy 10-11 lat chłopcy.

Bartosz Kitowski Yamabusi Bydgoszcz

6. Kata indywidualne -żółte pasy 10-11 lat chłopcy.

Mateusz Jurczykowski Yamabushi Bydgoszcz

7. Tor sprawnościowy chłopców 6 lat i młodsi.

Igor Chochliński IKSK Janikowo

8. Kata indywidualne - żółte pasy 8-9 lat chłopcy.

Mikołaj Burek Yamabushi Bydgoszcz

9. Kata indywidualne- białe pasy 8-9 lat chłopcy.

Bartosz Kitowski Yamabushi Bydgoszcz

10. Kata indywidualne - żółte pasy 12-13 lat młodziczki.

Aleksandra Malik Yamabushi Bydgoszcz

11. Kata drużynowe dziewcząt.

Anna Urbańska, Zuzanna Gorzkiewicz, Dzielak Julia IKSK Inowrocław

12. Kata drużynowe chłopców.

Jakub Grzegorek, Krzysztof Zuchniarek, Franciszek Kaczmarek  IKSK Kruszwica

13. Kata indywidualne pomarańczowe pasy i wyżej 10-11 lat chłopcy.

Filip Tierling Empi Poznań

14. Kihon dziewcząt 7-8 lat.

Amelia Nowakowska IKSK

15. Kata indywidualne -żółte pasy dziewczęta 7 lat i młodsze.

Wiktoria Kozłowska IKSK Kruszwica

16. Kihon chłopców 6 lat i młodsi.

Mikołaj Badziński IKSK Kruszwica

17. Kata indywidualne- żółte pasy 10-11 lat dziewczęta.

Aniela Dzedzej Yamabushi Bydgoszcz

18. Tor przeszkód 7-8 lat chłopcy.

Oskar Gronowski IKSK Kruszwica

19. Tor sprawnościowy 7-8 lat dziewczęta.

Natalia Szkudlarek IKSK Kruszwica

20. Kata indywidualne- pomarańczowe pasy i wyżej 10-11 lat dziewczęta.

Aniela Dzedzej Yamabushi Bydgoszcz

21. Kata indywidualne - pomarańczowe pasy i wyżej 8-9 lat dziewczęta.

Gracjan Grobelny Bushi-do Bydgoszcz

22. Kata indywidualne- pomarańczowe pasy i wyżej 8-9 lat dziewczęta.

Iga Daszkiewicz Yamabushi Bydgoszcz

23. Kihon dziewcząt 6 lat.

Gabriela Graczyk IKSK Pakość

24. Kata indywidualne - żółte pasy 8-9 lat dziewczęta.

Iga Daszkiewicz Yamabushi Bydgoszcz

25. Kata indywidualne- pomarańczowe pasy i wyżej 12-13 lat młodzicy.

Bartłomiej Strawa IKSK Inowrocław

26. Kata indywidualne- pomarańczowe pasy i wyżej 12-13 lat młodziczki.

Julia Dzielak IKSK Inowrocław

27. Kihon chłopców 7-8 lat.

Jakub Lewandowski IKSK Inowrocław

28. Kata indywidualne- pomarańczowe pasy i wyżej 8-9 lat chłopcy.

Jakub Grzegorek IKSK Kruszwica

29. Kumite indywidualne dziewcząt 7lat i młodsze.

Gabriela Tarasienko IKSK Inowrocław

30. Kumite indywidualne chłopców 7 lat i młodsi.

Tymon Pobudkiewicz Bushi-do Bydgoszcz

31. Kumite indywidualne dziewcząt 8-9 lat.

Iga Daszkiewicz Yamabushi Bydgoszcz

32. Fantom kumite dziewcząt 6-7 lat.

Maria Kamelska IKSK Inowrocław

33. Kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat -35kg.

Aniela Dzedzej Yamabushi Bydgoszcz

34. Kumite indywidualne chłopców 8-9 lat +30kg.

Filip Tarasienko IKSK Inowrocław

35. Fantom kumite chłopców 6-7 lat i młodsi.

Filip Głowacki IKSK Inowrocław

36. Kumite indywidualne dziewcząt 8-9 lat +25kg

Róża Wojciechowska IKSK Inowrocław

37. Kumite indywidualne młodziczek 12-13 lat.

Anna Urbańska IKSK Inowrocław

38. Kumite indywidualne chłopców 10-11 lat -35kg.

Filip Terling Empi Poznań

39. Kumite indywidualne chłopców 10-11 lat +35kg.

Gracjan Grobelny Bushi-do Bydgoszcz

40. Kumite indywidualne kadetów 14-15 lat.

Bartłomiej Strawa IKSK Inowrocław

41. Kumite indywidualne młodzików 12-13 lat -40kg.

Bartłomiej Strawa IKSK Inowrocław

42. Kumite indywidualne juniorów 16-17 lat.

Mikołaj Talaczyński IKSK Orchowo

43. Kumite indywidualne kadetek 14-15 lat.

Katarzyna Kosiak IKSK Orchowo

44. Kumite indywidualne młodzików 12-13 lat + 40kg.

Bartłomiej Strawa IKSK Inowrocław

45. Kenjutsu kapet +170cm.

Kacper Kacprzak RONDO Inowrocław

46. Kenjutsu -160cm.

Robert Głowacki IKSK JU JITSU

47. Kenjutsu-150cm.

Amelia Kranz GAKKO Łabiszyn

48. Kenjutsu -140cm.

Igor Kępa GAKKO Łabiszyn

49. Kenjutsu do 10lat.

Konrad Fijałek RONDO Inowrocław

50. Kenjutsu do 8lat.

Zofia Burenkow GAKKO Łabiszyn

51. Kenjutsu -125cm.

 

Amelia Urbaniak GAKKO Łabiszyn

Regulamin Turnieju

Nasi sponsorzy!

                       

Kalendarz klubowy

Poprzedni miesiąc Grudzień 2018 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 48 1 2
week 49 3 4 5 6 7 8 9
week 50 10 11 12 13 14 15 16
week 51 17 18 19 20 21 22 23
week 52 24 25 26 27 28 29 30
week 1 31

Kalendarz imprez

Brak wydarzeń

Kontakt

Add: ul. Łokietka 6a, 88-100 Inowrocław   Mariusz Kaczmarek Telefon: 692-567-617 Email: melon-ino@wp.pl
tel. +48 512-945-295   Arkadiusz Padniewski Telefon: 698-406-786 Emailpadniewski@op.pl
Email: ikskarate@ikskarate.com   Łukasz Gwizdalski Telefon: 793-295-997 Emaillukaszgwizdalski@gmail.com
      Bartłomiej Karski Telefon: 793-797-764 Emailkarnol@poczta.fm
Nr konta IKSK: 3410901069 00000000 07014152 Bank Zachodni WBK S.A. O/Inowrocław
JSN Ares template designed by JoomlaShine.com