See PRO editionSee PRO edition

Inowrocławski Klub Sportowy Karate

Sekcja Karate Inowrocław

Najstarsza sekcja klubu, tutaj od 1986 roku odbywają się zajęcia karate shotokan. Miejscem ćwiczeń jest sala gimnastyczna przy ul. Władysława Łokietka 6a – siedziba naszego stowarzyszenia. Sekcja od lat stanowi trzon naszej działalności jest miejscem ćwiczeń dla osób w każdym wieku.

 

Początkujący 5-7 lat

Zajęcia ogólnorozwojowe, nauka podstaw karate shotokan.

Gry i zabawy ruchowe z elementami gimnastyki korekcyjnej.

 

Średnio-zaawansowani i dzieci starsze

Zajęcia ogólnorozwojowe wzmacniające organizm, kształtujące prawidłową sylwetkę. Doskonalenie i nauka technik karate shotokan.

 

Zawodnicy

Zajęcia przygotowujące do startów w zawodach dla wszystkich członków stowarzyszenia również z poza Inowrocławia rozpoczynających przygodę ze sportem lub kontynuujący wieloletni trening sportowy karate olimpijskiego – WKF.  

 

Dorośli

Zajęcia rekreacyjne dostosowane do wieku i umiejętności karate, zarówno dla początkujących jak i doświadczonych karateków. 

Usprawniamy organizm ćwiczeniami gimnastycznymi kształtującymi gibkość, wzmacniając równomiernie nasze mięśnie. Stawiamy na bardzo dobrą koleżeńską atmosferę, wspieramy się wzajemnie wymieniając doświadczeniami. Lubimy różne sporty więc również w czasie wolnym biegamy, uprawiamy nordic walking, chodzimy na siłownię, gramy w koszykówkę… a po godzinach jeśli jest tylko okazja spotykamy się towarzysko.

 

Seniorki

Zajęcia dla aktywnych pań w dojrzałym wieku również na emeryturze. Stawiamy na ćwiczenia wzmacniające i rozciągające mięśnie, pomagają nam w tym podstawowe elementy technik karate włączane do treningu. Spotykamy się jeden raz w tygodniu.

 

KONTAKT: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Arkadiusz Padniewski (tel. 794266257)

VII dan, trener II klasy karate, sędzia okręgowy karate WKF. Staż trenerski 29 lat

Mariusz Kaczmarek (tel. 512945295)

VII dan, trener II klasy karate, instruktor samoobrony i nordic walking, nauczyciel wychowania fizycznego – specjalność gimnastyka korekcyjna. Staż trenerski 26 lat.

 

Nasi sponsorzy!

                 

JSN Ares template designed by JoomlaShine.com