See PRO editionSee PRO edition

Inowrocławski Klub Sportowy Karate

Sekcja Ju Jitsu IKSK istnieje od 2007 roku, a powstała na bazie wcześniejszej sekcji karate i samoobrony dla dorosłych. Zajęcia odbywają się w sali gimnastycznej IKSK przy ul. Władysława Łokietka 6a w Inowrocławiu, w każdy wtorek i czwartek. Młodsza grupa rozpoczyna zajęcia o godz. 17:30, starsi o 18:45.

 

 

Zajęcia są przekrojowe. Zaczynając od ćwiczeń ogólnorozwojowych i sprawnościowych, przez integracyjne gry zespołowe (piłka nożna, koszykówka), po właściwy trening: uczymy się walki w stójce (uderzenia i kopnięcia), w uchwycie (rzuty i podcięcia) oraz w parterze (trzymania; starsi uczą się także dźwigni i duszeń). Nasi podopieczni z powodzeniem startują w zawodach sportowych: regionalnych, krajowych i międzynarodowych w konkurencjach grappling, ju jitsu i kickboxing semi-contact. Uzupełnieniem zajęć są okazjonalne treningi sport kenjutsu – japońskiej szermierki sportowej.

 

Nasi Mistrzowie:

Michał Paczkowski II DAN Karate Shotokan

Zbigniew Głowacki I DAN Karate Shotokan

Piotr Dominiczak I DAN Ju Jitsu

Dominik Boła I DAN Ju Jitsu

 

Instruktor:

Michał Żuchelkowski, II DAN Karate Shotokan, I DAN Ju Jitsu, instruktor samoobrony

 

Kontakt:

Tel. 660-588-878

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fanpage: www.facebook.com/ikskjj

Nasi sponsorzy!

                 

Licznik odwiedzin

294681
Aktualnie odwiedzający naszą stronę: 4
JSN Ares template designed by JoomlaShine.com